Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szivatás! Hogyan szivassam...

Szivatás! Hogyan szivassam meg egy pletykás, nagypofájú öregasszonyt aki a (még) a kollégám? (lentebb bővebben)

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az h. közminkán-tanfolyamon vok még áprilisig, van egy nagypofájú öregasszony kolléganőm, akinek több füle van mint foga. És nagyon pletykás meg beleugat mindenbe,bunkó, alpári, már a többieknek is az agyára megy. engem pl. folyamat kipécézett magának, tegnap csúnyán összebalhéztunk, és még a szüleimet is a szájára (merte) venni!! Már szóltam a főnöknek, de a dolgozó, tisztességes, érettségizett szüleimet (meg engem, nekemis van érettségim, de sajna nem találtam munkát)szüleimet ne vegye senki a szájára, olyan meg vágképp nem aki ingyenélő, nagyszájú a semmire!!!Bár visszaszóltam neki, de ezt nem, fogom annyiba hagyni, majd ha vége áprilisba a közmunkának ő is, én is elmegyek, és valami jó ötleteket várok h mivel szivassam meg ugy hogy ne jöjjön rá (tudom amúgy hogy hol lakik, velem egy faluban) Nem éppen gyerekes dolgokkal akarom hanem ami égő, durva és FŐLEG HOGY NE jöjjön rá h én csináltam!!!

L/23



2014. jan. 24. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha van esetleg pottyantós wc, amit használnak is, kb. húsz deka élesztőt bele. Bár ezzel meg kell várni a melegebb időt.
2014. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na, ezek jók de ez már birtokháborítás, lazán észreveszi bárki :D
2014. jan. 25. 14:01
 13/14 anonim válasza:
MEgtudsz róla valami csúnya dolgot, vagy kideríted, hogy mit utál, milyen sérelmek érték és azt felhozod neki. Pl. Hát tényleg igaza volt a Jocinak, hogy te egy marha vagy stb. Vagy a gyerekeid is ezért hagytak el! Menj át Mónika sóba! A többi előttem levő hülyére meg ne hallgass, ezt a sznob dumát, hogy "ne menj le a szintjére, megakarod szivatni, akkor te sem leszel jobb". Az életben nem így megy!
2014. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Már nem melózok ott, 1x láttam hál 'Istennek azóta XD
2014. aug. 6. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!