Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bánnak UNDORÍTÓAN az...

Miért bánnak UNDORÍTÓAN az idősebb emberekkel ebben az országban?

Figyelt kérdés

Személy szerint nem vagyok érintett, de egyszerűen felháborít ahogy az 50-nes korú emberekkel bánnak munkahelyeken! Miért ez a magatartás?


Nem egy alkalommal tapasztaltam különböző munkahelyeken, hogy az idősebb, de tisztességesen dolgozó emberekkel tiszteletlenül bánnak. Miért???


2014. jan. 25. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelenleg az országban általános a másik ember iránti tiszteletlenség, ez nem csak az időseket érintő probléma.

Alapvetően az emberek stresszes életmódja okozza a dolgot szerintem; az ebből kialakuló indulatokat kell valahogy levezetni és a legjobb módja az, ha a másik embert bántjuk valahogy, az öregebbeket pedig könnyebb pl. a munkahelyen is, mert ők úgysem szólnak vissza, hiszen már nem fiatalok, nem találnának könnyen, vagy egyáltalán munkát, de azért még van kb 10 évük a nyugdíjig, szóval inkább tűrik a dolgot, csak megmaradjon a munkájuk.

Persze ez is csak egy szelete a teljes problémakörnek, de szerintem ez az egyik fő összetevője a dolognak.

2014. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Azért az öregek sem szentek.
2014. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!