Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha elromlott...

Mit lehet tenni, ha elromlott a kapcsolatom a főnökömmel?

Figyelt kérdés
A lényeg, egyre rosszabbul érzem magam a m.helyemen, mert pár dolgot elrontottam, van ami az én hibám, van ami nem, emiatt rosszul érzem magam, és emiatt a fönökömmel megváltozott a "kapcsolatunk". Eddig poénkodtunk, már nemnagyon. 1éve dolgozunk együtt kb. Én ugy érzem csalodott bennem, ezért egyre jobban visszahuzodok, egyre rosszabb a hangulatom bent.. türelmetlen lett velem, eddig nem volt az. Mit tegyek ebben a helyzetben? Gondoltam hogy beszélek vele, de nem akarok siránkozni, biztos hogy annak venné, soha nincs ideje, ezzel csak pazarolnám azt a keveset is.. ö férfi amugy, én nö. Egyébként is kevés az önbizalmam, fogalmam sincs mit tegyek..de így nem tudok már a munkámra figyelni sem..
2014. jan. 27. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megéri neked az a munkahely, jövedelem, és persze az a fajta lelki béke, hogy helyretettél dolgokat, akkor egyszerū. Húzz bele, képezd magad, ha a munkád jellege olyan, hogy van ahova fejlõdni. Hibázz kevesebbet, légy lelkiismeretes. Esetleg oszd meg ebbéli szándékaidat a fõnököddel. Ha látja rajtad, hogy komolyan gondolod, jó eséllyel változni fog.
2014. jan. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!