Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Belekényszeríthet a munkáltató?

Belekényszeríthet a munkáltató?

Figyelt kérdés

Azt akarják, hogy csináljak meg egy tanfolyamot a munka mellett, azért hogy ki tudják bővíteni a munkakörömet és rám tudjanak sózni még egy ember munkáját.

Én nem akarok most munka mellett tanulni is még, így is alig vagyok otthon, gyakran nincsenek hétvégéim se. (sőt őszintén szólva csak muszájból dolgozok itt, nem akarom továbbképezni magam ezen a területen)


Ti mit tennétek?



2014. jan. 30. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
felmondanék..persze a pénz nagyúr..
2014. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy végezhetem el a tanfolyamot,hogy nem kérnek cserébe semmit (pl hogy fizesd vissza,ha idő előtt lelépsz,tanulményi szerződés),akkor megcsinálnám,aztán lelépnék máshova amint lehet
2014. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nem fejezem be a tanfolyamot, nem tudok levizsgázni, akkor nekem vissza kell téríteni a tanfolyam árát.

Azt mondta, Ő csak akkor taníttat ki, hogy ha látja hogy van értelme. De mégis hiába beszélek, hogy nem akarom... :/

2014. jan. 30. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is úgy tervezem, hogy ott fogok dolgozni, akkor elvállalnám, viszont azzal a kitétellel, hogy nem kérik cserébe azt, hogy x évig ott maradjak, vagy ha elmegyek, akkor fizessem vissza a tanfolyam árát, és persze, ha így is alig vagy már otthon, akkor a tanfolyamnak munkaidőben kéne lennie.

Sajnos ha nincs más munkalehetőség, akkor nem igen tudsz mit csinálni.

2014. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod őrizni a munkahelyed, akkor elvállalod a tanulást, ha számít, hogy ez miatt kirúgnak akkor mondhatsz nemet.
2014. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kényszeríthet bele.

Főleg, hogy ez adott esetben (sikertelen vizsga) számodra jókora költséggel járna. Erre meg senki nem kötelezhet.

Viszont őt sem kötelezi arra senki, hogy téged foglalkoztasson...

2014. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!