Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hetero férfiak, ti mit tennéte...

Hetero férfiak, ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A biszex férfi főnököm (44 éves) el akar vinni magával egy üzleti útra egy teljes hétvégére, ahol szeretkeznem kellene vele (én lennék a "lány"-szerepében). Cserébe olyan fizetésemelést adna, amivel anyagi gondjaim valószínűleg sokáig nem lennének. Én magam 26/F vagyok, nincs családom, barátnőm, de teljesen tanácstalan vagyok :((

2014. febr. 5. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Egy hetero ezen egy percet sem gondolkodna..
2014. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%
Ahogy jónak látod.
2014. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
még a gondolattól is irtózom, de megoldódna minden anyagi problémám egy csapásra...
2014. febr. 5. 15:20
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Vannak dolgok amik többet érnek a pénznél. Például hogy a valagad szűz marad, meg hasonlók
2014. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz többet, vagy jobb helyen, spórolj és akkor is megoldódik az anyagi probléma (más legalábbis így szokta), bár nem egy éjszaka alatt, de mégiscsak jobb mintha undorodnál magadtól egy életen át a hülyeséged miatt.
2014. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

fogadd el, vedd fel videóra, a "szerelmes" sms-eit, emailjeit mentsd el. ezzel majd megzsarolhatod, ha szemétkedni akarna veled.


és mi a garancia, hogy betartja a szavát?


amit csinál, az szerintem bűncselekmény, vedd fel diktafonra, hogy ajánlatot tesz.


mi az, hogy biszex? van felesége? barátnője? máris van aduász a kezedben.

2014. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

Ha tényleg annyira kell az a pénz, és valóban nincs barátnőd, vállald be mindenképp a dolgot.

Irtózol a gondolattól? Gondolj bele, hány pasi fenekében jár rendszeresen a peló...ők is kibírják, te is ki fogod. Ki tudja, hátha meg is tetszik a dolog, és a pénz mellett szerzel egy érzéki szeretői kapcsolatot is. Ha meg nem, hát na, legalább nem lesznek filléres gondjaid és szereztél egy új tapasztalatot. Megalázó? Lehet, hogy valaki annak érzi, de szerintem sokkal kevésbé megalázó, mint minden hónap végén ismerősöktől kölcsönkéregetni a számlákra...

2014. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
61%

Nálunk fejlettebb országokban minden férfi kísérletezik az ilyesmivel fiatal korában és semmi bajuk nem volt. Ha nem tapló a férfi, akár még élvezheted is, a pénzügyi előnyöket meg te is írtad.


Jó dolog az análszex, akár ha lánytól, akár ha fiútól kapod.

2014. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell ehhez üzleti útra menni ? Szereted, vagy Ő szeret Téged ?
2014. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Arra is gondolj,ha nemet mondasz neki,lehet,hogy kirúg...

Találna a helyedre húsz másik fiút...

2014. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!