Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettebb gondolkodású férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb gondolkodású férfiak válaszára lennék kíváncsi, mit tehetnék ebben a helyzetben? 38N

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, akiről úgy éreztem, hogy kialakult egyfajta kölcsönös szimpátia. Akkor kezdeményezett, de azóta (pár hete) nagyon minimális köztünk a kapcsolattartás. Feltételezem (de nem tudom), hogy a megismerkedésünk után "utánamnézett" (akár közösségi oldalakon), és az alapján nem lehet biztos a családi állapotomban (gyermekem van, illetve a férjezett nevemet használom a válásom után is), holott független vagyok.

Nem szeretném amiatt "elszalasztani", hogy esetleg nincs tisztában a helyzetemmel, és nem tudja, hogy léphetne.

A kapcsolattartás köztünk jelenleg "semleges", egy bizonyos konkrét témában váltunk rövid leveleket, de azon túl magánéletről nem esett szó.

Kezdeményeznék, hiszen veszítenivalóm nincs, ha esetleg félreértettem, nem kell vele tartanom a kapcsolatot tovább. Az egyedüli aggodalmam, hogy esetleg azzal riasztanám el, ha túlzottan rámenős vagyok.


Férfiak, ti hogyan viszonyulnátok egy ilyen szituációhoz? Mi az, ami nektek még beleférne, és mi az, ami már túlzott nyomulásnak tűnne? Vagyis hogyan adhatnám tudtára, hogy független vagyok és szívesen ismerkednék vele?


2012. dec. 11. 14:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha meghívnál egy kávéra..

/ürügy/


és ott meg lehetne beszélni..szerintem

2012. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Úgy érted, hogy valamilyen konkrét ürüggyel hívnám kávéra? Ilyet elég nehéz találni, de ha ez a megoldás, akkor igyekszem...

Más ötlet esetleg? :D

2012. dec. 11. 14:18
 3/26 Jézus :) ***** válasza:
Lehet várod, hogy kezdeményezzen, de ezt viszonozni is kell. Szal csak azt mondom, hogy nem baj az ha te kezdeményeznél. Látná , hogy érdeklődsz. nem hiszem , hogy nyomulósnak tartana. Máskülönben meg szóból ért az ember. Én szeretem, ha valaki éoszinte. Ha elém áll és megmondja kerek perec mi a szitu, mivel én is olyan vagyok. Ködösítésekkel, és megjátszással lehet húzni a dolgot, de jobb ha minél hamarabb megmutatjátok saját éneteket egymásnak. :)
2012. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Esetleg mondhatod, hogy tudsz egy jó éttermet vagy kávézót, de nincs kit elhívjál, és nincs-e kedve elmenni, mert kíváncsi vagy rá, de egyedül nincs kedved. Ebből már sejtheti, hogy független vagy. Esetleg még hozzáteheted, hogy otthon nem kell magyarázkodnod senkinek, szóval bármikor/bármeddig ráérsz.

Vagy ilyesmi. :)

2012. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"mert kíváncsi vagy rá"

Úgy értem, hogy pl. egy új kávézóra, amit csak hírből ismersz. :)

2012. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

kérdezz rá, hogy neki mi a véleménye a kezdeményező csajokról és hogy mi számít neki nyomulásnak, számára hol a határ?


engem nem zavarna és szeretem az aktív nőket ... minden helyzeteben ;)

48/F

2012. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

# 3: Én abszolút nem ködösítek és nem játszok meg semmit, nagyon nyíltan tudtunk beszélgetni, amikor megismerkedtünk, keresem is időnként magamtól, de személyes témák nem kerültek elő...

És most pont azt próbálom kipuhatolni tőletek, hogy vajon meddig mehetek el egy ilyen szituációban, mert nem szeretném feltételezések vagy bénázás miatt elszúrni a dolgot.

2012. dec. 11. 14:36
 8/26 anonim ***** válasza:

Először is hívd el valahova, vagy legalábbis jussatok el a kötetlenebb beszélgetésig. Akkor már lehet flörtölni vele, stb. De amíg felszínesen dumáltok, ne erőltesd a komolyabb kapcsolat témát. Ha "feloldódott", akkor már lehet "játszani". :)

(14:25 voltam.)

2012. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm, ezek szerint számotokra nem lenne riasztó, ha a nő kezdeményez... igazából erre lettem volna kíváncsi, ürügyet meg majd csak találok. :)
2012. dec. 11. 14:45
 10/26 anonim ***** válasza:
különben meg nagyon egyéni, h ki mit érez tolakodásnak
2012. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!