Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokszor látom, hogy az anyagil...

Sokszor látom, hogy az anyagilag rossz vagy kiszolgáltatott helyzetben lévő férfiak azzal kompenzálnak, hogy agyon tetoválják magukat. Ez imponál a hölgyeknek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A tetoválás se olcsó.
2013. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez, kedves, egy kurrrva nagy baromság.
2013. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én fél hátas tetkóm 60-100közt van attól függ kinél csinálsz ilyet.

A tetoválás nem a szegénynek a művészete.

Így a kérdés értelmetlen.

2013. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2013. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, egy tetoválás abszolút nem olcsó és nem a szegények művészete, szóval itt meg is bukik a logikád.

Ha pedig azt vesszük, hogy a tetovált srácok bejönnek-e a csajoknak, akkor a válaszom az, hogy valakinek igen, valakinek nem. Az egyik barátnőm imádja az agyontetovált srácokat, a másik pedig jobban szereti a képeket a falon/könyvben, de nem bőrön.

2013. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval valaki helyetted egy tetkós fazont választott...
2013. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ti nem olvastátok el a kérdést. Attól hogy egy tetoválás nem olcsó, ő még láthatja azt hogy anyagilag rossz vagy kiszolgáltatott helyzetben lévő férfiak agyon tetoválják magukat. A kérdés pedig arról szólt, hogy a tetoválás imponál-e a hölgyeknek.
2013. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez önmagában biztos, hogy nem imponál senkinek, akinek van egy pici esze. Nem hiszem, hogy a tetoválás miatt választ valaki párt magának. Rajtam sok tetoválás van, de én inkább mentes fiúkat szoktam megnézni.. Meg ha valaki anyagilag rossz helyzetben van az úgysem engedheti meg magának, hogy M.o legjobb tetoválói egyike varrja ki, ezért csak egy szerencsés esetben másodrangú tetoválóhoz kerül. Meg amúgy is hülyeség arra gondolni hogy valaki ezzel akarja helyettesíteni az egyéb dolgokat, és ugyanúgy hülyeség azt hinni, hogy valakin lesz pár menő tetkó akkor mindjárt ő lesz a csajok fehérlovas hercege..
2013. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor azért tetováltatják magukat agyon mert menő, s látszik, hogy van lóvéja....???
2013. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!