Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi alapján választanál több...

Mi alapján választanál több munkalehetőség között?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok: fizetés, utazási idő, munkahelyi környezet, munkaköri feladatok stb.

Mi az ami nektek a leginkább döntő lenne? 3-4-et felsorolhatnátok sorrendben!

Köszönöm!



2014. febr. 10. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bár én ugy vettem észre eddigi tapasztalataim alapján, hogy ahova szar az utazás (pl nincs munkás járat) ott szar a fizetés (mert ha munkásjáratra nem hajlandok befizetni akkor más pluszra is basznak rá) és így a kollégáknak is szar a kedvük (mert nem elég hogy napi 1 órát utazol a munka helyedre még a szünetet is ledolgoztatják, és még a fizetés is szar)így a munka légköre se a legjobb
2014. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szorosan az első két helyen a munkakör és a munkahelyi környezet áll. Ha utálom, amit csinálni kell, ráadásul még kibírhatatlan alakokkal vagyok körülvéve, akkor az egészet megette a fene.

Utána jön a továbblépési, fejlődési lehetőség, ha lehet választani, szívesebben dolgozok olyan helyen, ahol fejlődhetek.

Aztán a fizetés és az utazás. Ezek is fontosak, de számomra csak az eddig felsoroltak után jönnek.

2014. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

fontos, hogy a képességeimnek megfelelő munkát végezhessek. ha nincs kihívás, elveszik a motiváció.

a fizetés sem utolsó szempont, de nekem annyi is elég amiből egy normális életszínvonalat fenn tudok tartani, és mellette félre is lehet tenni. nem célom milliókat keresni, úgy hamar kiég az ember.

alapfeltétel hogy értelmes, kulturált emberekkel legyek körülvéve, hogy a vezetők meghallgassanak ha javaslatom van, és hogy a kollégákkal lehessen komoly dolgokról is beszélgetni a szünetben.

utazgatni nem igazán szeretek, szerencsére a munkahelyem közel van a lakásomhoz, de ha fél órával többet kéne buszozni akkor is kibírnám valahogy.

2014. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1, Munka hogy mit kell dolgozzak

2, Munka körülény

3, Fizetés

4, Beosztás

5, Munka társak

6, Útiköltség

7, stb stb

2014. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!