Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tűnhet el így egy munkált...

Hogy tűnhet el így egy munkáltató?

Figyelt kérdés
2010-ben mentem első gyermekemmel GYED-re,aztán 2011-ben jött a kis tesó.A munkáltatóm a fővárosba jegyeztette be a cégét,a neve is megváltozott,ezt akkor tudtam meg mikor 2013-ban a kisebb után GYED-et akartam igényelni.A céginfóból kinéztem az adatokat,elküldtem a nyomtatványokat amik vissza jöttek,az OEP is hiába küldte ki,nekik is vissza ment a levél.Végül a szerződésem alapján kaptam a GYED-et.Most az adó jóváírásos papírt nem tudja férjem leadni,mert a levél megint vissza jött,elmentünk a címre személyesen,ott nincs is kiírva a kft,aki a címen tartózkodik nem is tud róla semmit.Mit tudok tenni??Mihez kezdek decemberben mikor lejár a GYES?Hiába fogom elküldeni a levelet,hogy munkába állnék???Ki járt még így?
2014. febr. 19. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi éven keresztül egyetlen kollégád sem volt, akivel tartottad volna a kapcsolatot, hogy tudjad, hányadán áll a cég? Nálunk is akadnak mindig otthon lévő kismamák, de azért emailben tartjuk a kapcsolatot, meg időnként a babát is behozzák megmutatni. Vagy hívd fel a főnököd, és kérdezd meg tőle, mi a helyzet!
2014. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egy munkaerő kölcsönző cég,a többi munkatársamat átvette az a gyár ahol dolgoztunk,akiket meg máshol dolgoztatott azokat átvette a másik kft.A telefonszám amin a régi cégemet el tudtam érni,már a másik kft-ben csörög ahol sz...-nak a fejemre,mivel mikor elmentem GYED-re próbálkozásaik ellenére sem voltam hajlandó megszüntetni a munkaviszonyom.
2014. febr. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!