Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet frappánsan lereagál...

Hogy lehet frappánsan lereagálni, ha egy munkatárs mindenki előtt elkezd flörtölni?

Figyelt kérdés
Több munkatárs előtt dicsért stb., én pedig csak mosolyogtam aztán elmentem mert semmi nem jutott eszembe.. hogy lehet ezt poénosan lereagálni? Ő sem gondolta véresen komolyan, csak jó nőnek tart.
2014. febr. 20. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond azt neki kaján mosollyal az arcodon, hogy a szexuális zaklatást a törvény bünteti és kacsints rá! Ha tényleg annyira jó fej, akkor egy jót nevettek majd, ha nem, akkor többet nem fog flörtölgetni! :)
2014. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Hát, te se vagy egy matyóhímzés!"
2014. febr. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha dicsér, és az jól esik neked, akkor simán csak köszönd meg neki, vagy dobj egy puszit, ha már mást nem tudsz kinyögni a zavarodott egyszerűséged miatt. Jézusom, tényleg ennyire faékek vagytok.
2014. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úristen.. tudom, nem is kéne foglalkoznom az ilyen emberekkel, mint te, "kedves" utolsó, de nem bírom ki, hihetetlen, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre is csak rosszindulatúan lehet válaszolni.. biztos sanyarú életed van.. azért kösz.. :D
2014. febr. 21. 16:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert poénos válasz azért neked sem jutott eszedbe.. puszi.. ez aztán frappáns:D
2014. febr. 21. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
"Pedig nincs is kint a csöcsöm" - főleg akkor jó ez, ha bölcs voltál, és tangáig dekoltált a szimbolikus felsőruházatod.
2014. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

kezdjük azzal hogy a lereagálni szó nem létezik.

ez alapján biztos sejtette a kollégád hogy zavarba tud hozni és egy épkézláb mondat nem hagyja el a szádat a bókja hallatán.


az én stílusomba belefért volna az a mondat is, hogy köszi, csak neked öltöztem ki, örülök hogy megfelel :P

bár mi simán durrantunk ilyen szöveget a kollégákkal, szigorúan a poénkodás szintjén, mindenki tudja hogy nincs háttere a dolognak.

2014. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kezdjük azzal, hogy a mondatokat nagybetűvel kezdjük. Folytassuk azzal, hogy a "hogy" szó elé vesszőt kell tenni. Elég elveszett lehetsz az életben ilyen helyesírással... Most komolyan, ennek mi értelme?? Megmagyarázod? Mi értelme kötekedni? Én is tudok, mint láthatod, de a kérdés más volt... Áh, minek megyek bele..
2014. febr. 22. 07:53
 9/9 anonim válasza:

a lereagál szó létezik: [link]


Konkrét választ nagyon nem lehet, minden a helyzettől függ szerintem. Nálam jön magától... ha meg nem vigyorogva távozom :) nem mindig van formában az ember, hogy reagálni tudjon.

2014. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!