Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha vonzódom a főnökömhöz, és...

Ha vonzódom a főnökömhöz, és ő is hozzám, abból már nem lehet normális munkakapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy multicégnél dolgozunk mindketten felelős beosztásban. Én csak 3 hónapja vagyok a cégnél, ő már több éve,jelenleg egy irodában vagyunk. Huszonéves egyedülálló férfi vagyok, ő a harmincas éveiben járó férjezett, gyermekes családanya. Nem terveztem soha, sőt elítéltem, ha valaki belevág egy ilyen kalandba, de őt egyszerűen nem bírom nem észrevenni, mint nőt. Helyes arcú, jó alakú és okos. Tegnap bent kellett maradni munkaidő után a sok meló miatt kettőnknek, valamiben a segítségét kértem, odajött hozzám, és elkezdett simogatni, én legszívesebben nekiestem volna ott helyben, aztán hirtelen abbahagyta, és azt mondta most azonnal indulnia kell, azóta még nem beszéltük meg a történteket. Biztos valamilyen gond lehet otthon szexuális téren, ezért közeledik hozzám, de ebből már így szerintem nem lesz normális munkakapcsolat, bármi is történjen. Mi a véleményetek?
2014. márc. 5. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán tönkrevágnád a karrieredet pár dugás miatt? Mert a családját biztosan nem fogja felrúgni a nála fiatalabb beosztottja miatt, téged viszont ki fognak csinálni, ha híre megy, hogy a főnöködet dugod. Kapsz olyan minősítést... azt már tényleg meg sem említem, hogy beledugnád a farkad egy család életébe...
2014. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Most lett vége az erkölcstan órának drága? Bizonyára nem látott még munkahelyet, főleg nem multicéget, el nem tudja képzelni hogy mi minden zajlik az ilyen környezetben. Köszönjük a tudós hozzáértését!


A kérdezőnek: üljetek le egy beszélgetésre, innen még visszahozható a dolog. Ha megismétlődik, kérd az áthelyezésed másik területre, csoportba, szobába.

2014. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!