Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális hogy ideges vagyok...

Normális hogy ideges vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Beszerveztek nekem egy állásinterjút, de úgy hogy azt sem tudják hogy milyen pozícióra. A végzettségem nem nagyon izgatta a csávót, mert hogy mindenre be lehet tanítani az embert, és a lényeg hogy kedves legyek...

Végzettségemet tekintve én irodai munkákra lennék alkalmas, de a csávó vállalkozásait tekintve elbizonytalanodtam, nem igazán a szakmámhoz kapcsolatos dolgokkal foglalkozik. (Én pénzügyezek ő télisportokkal kapcsolatos dolgokkal foglalkozik)

És most ideges vagyok mert muszáj elmennem, mert nem tudom milyen állásra jelentkezem és rosszat sejtek és mert a közelgő vizsgáim miatt így is van elég bajom.

Hogyan nyugodhatnék meg? Attól félek hogy behúznak valami rosszba és megint sz@r állásom lesz mint a legutóbbi.


2014. márc. 5. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj csak. Egyáltalán nem muszáj elmenned. Ha ilyen rossz érzéseid vannak akkor NE menj el. Valószínűleg MLM vagy ügynöki munka.


Aki nem mondja meg, hogy milyen pozícióra adja be a pályázatodat az 99%-ban mlm.


Feltételezem, hogy egy felnőtt ember vagy, aki megérti, hogy nem köteles feltétlenül úgy ugrálni, ahogy fütyülnek. Egyszerűen ne menj oda.

2014. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak abba tudnak behúzni, amibe beleegyezel.
2014. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!