Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire avassam be a főnököm...

Mennyire avassam be a főnököm a magánéletembe?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb gondom. Szerelmes lettem egy kollégámba és a főnököm szerint rosszabbul teljesítek mint a próbaidő alatt(pl.: nem vagyok annyira érdeklődő, többet hibázok).


Nem mondtam ezt el neki, mert úgyse tudna segíteni hiába szeretné, hogy mondjam el mi a bajom.


Komoly ultimátumot is kaptam: vagy összeszedem magam vagy megválhatok a munkahelytől. Nem tudom mennyire gondolja ezt komolyan mert még így is 2 embert fel akar venni, mert alig tudunk gond nélkül a munkánkat végezni.


2014. márc. 28. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja elnézni a szerelem miatti gyenge teljesítményt. Majd felvesz 3 új embert.
2014. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, ezért se kötöttem az orrára hiába kérdezte, de akkor is szeretné tudni mi a bajom.
2014. márc. 28. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy magánáleti okok miatt nem tudtál úgy teljesíteni ahogy szerettél volna, de most már összeszedted magad és minden rendben lesz. Csak vigyázz, hogy tényleg jól teljesíts, mert lehet, hogy már 10-en várnak a helyedre!
2014. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekli, mi bajod van. Az érdekli, hogy hogyan dolgozol. Ne mesélgess magadról, hanem kapd össze magad.
2014. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
max annyit mondj neki,hogy magánéleti gondjaid vannak. több nem tartozik rá. de szedd össze magad, el kéne választani a munkát a magánélettől. tudom, hogy nehéz, de akkor is.
2014. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig egy főnököt sem láttam, aki tolerálta volna ezt. Azt tegyétek ilyenkor, hogy titokban tartjátok a kapcsolatotokat minél jobban és beszéljétek azt meg, hogy munkában teljesen objektívek lesztek egymással szemben az egyéni és/vagy a közös haladás érdekében.

Munka után a környéken találkozhattok és együtt mehettek haza vagy egymáshoz is simán átjárhattok, az már nem tartozik senki másra. A munkahely viszont legyen steril ebből a szempontból.

A főnök csak azt látja, hogy elvonja a figyelmeteket így vagy úgy a munkáról az a fincsi melegség érzés, s mosolyog, puszik, ölelések. A munkahelyi szexről ne is tegyünk említést :D :D

Azt se feledjétek soha, hogy minden pillanatban, bármilyen szögből figyelhetnek kollégák is titeket, s elkezdődhet egy olyan pletyka, irigység és rossz indulat lavina, amit jobb nem gerjeszteni ...

Sajnos úgy tűnik, hogy a XXI. sz.ban a szerelem látványa sok embernek támadási felületet jelent és nem pedig a gyönyörködtetést. Nekem legtöbbször a másodikat :).

2014. márc. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ez a szerelem csak plátói egyenlőre. másrészt a +2 embert azért akarja felvenni hogy meglegyen a létszám, hogy gond nélkül el tudjuk látni a feladatunkat. ha csak engem kirúgna és tényleg nem találna kb 1 héten belül mást akkor szívás van. én viszont gond nélkül találnék másik állást, de ha nem muszáj nem mennék el.


másrészt nem csak ez a bajom, hogy visszavettem a tempóból és kvázi sz*rok a dolgokba.


amíg próbaidő alatt voltam addig tényleg nem volt gond, de most is ugyanúgy elvégzem a dolgom csak már kisebb lelkesedéssel. úgy érzem néha hogy mások helyett is dolgozom erre az volt a reakciója a főnökömnek hogy mindig csak magammal foglalkozzak ne a másikkal..


a másik, hogy megvádolnak alaptalan dolgokkal is. pl rossz helyre teszem a tasakokat az archívumban, pedig jó helyre szoktam tenni őket, de néhány helyen alapból össze-vissza van. meg külsős anyagoknak van egy külön tárolóhelyük ahonnan majd lerakásra kerülek, azzal is megvádoltak, hogy én tettem a selejtezésre várókhoz pedig semmi közöm nem volt ehhez és előszedték a beosztást és látszott hogy mindenáron rám akarják kenni ezt az ügyet. ebbe fáradtam kicsit bele, és hogy semmi se jó amit csinálok, pedig nem csinálok semmit másképp, ha kell segítség akkor megkérek valakit. és konkrétan a szemembe mondták, hogy nem sz*r amit csinálok. ez a legfőbb bajom, az hogy most más is elvonja a figyelmem igazából csak hab a tortán.

2014. márc. 29. 09:20
 8/8 A kérdező kommentje:
nem sz*r helyett csak simán sz*r
2014. márc. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!