Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a pontos megfogalmazása...

Mi a pontos megfogalmazása annak a munkának akik élő adások során színfalak mögött rohangálnak mikrofonos headesettel a fejükön?

Figyelt kérdés
showder klub előadáson voltam és itt vettem észre ezeket az embereket, akik egész műsor alatt rohangálnak irányítják a fellépő embereket és tesznek vesznek a színfalak mögött. de X-faktor és sok más hasonló műsornál is megfigyelhetőek ezek az emberek. milyen végezettség kell ehhez és mi ennek a munkának a pontos neve?
2014. ápr. 2. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez elég sokminden lehet. pl. sminkes, kordinátor, road, hangosító, futár, világosító, forgatókönyv író, fordász, stylist, PRos, kreatív...

A headset azért van, hogy ne a telefonjával legyen tele a keze, ezaz egész háttérstábnak kell, hogy gördülékenyen tudjanak kommunikálni.

Végzettség jóval kevesebb kell, mint protekció és benyalási technika.

2014. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leginkább a tv-stage menedzserek rohangálnak headsetekkel a fejükön. Ők ott a kisfőnökök, ők tartják egyben a stábot, gondoskodnak arról, hogy mindenki jókor jól végezze a munkáját, ne legyen semmi hiba, baleset. Én most a Színművészetin tanulok színházi rendezőasszisztensnek, és emellett volt tv stage menedzser gyakorlatom a TV2-nél, szerintem jó kis munka. :D
2014. ápr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!