Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkába járók! Mennyi időtök...

Munkába járók! Mennyi időtök van pihenni, olvasni, főzni stb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Irodában dolgozom, reggel 9-től 6-ig, ami nem egy szerencsétlen helyzet, de azért szeretném, ha hosszabb lenne a nap egy jó 8-10 órával :D

Reggelente teljesen agyhalott vagyok, szóval olyankor max egy reggelit dobok össze (elvitelre), összecsomagolom az ebédem, gyors zuhany, kávé, indulás az irodába.

Ha hivatalos ügyet kell intéznem, akkor sajnos el kell kérnem magam a munkahelyemről, mert mire végzek, már minden hivatal/bank/akármi bezár.

Főzni minden második-harmadik este szoktam, meg hétvégén, de mivel van két lakótársam, így szoktak ők is főzni (nekik más a beosztásuk, többet vannak otthon, mint én, és amúgy is mindig 3 emberre vásárolunk havi 1-2 nagybevásárlás keretein belül, és 3 főre is főzünk, így olcsóbban jövünk ki).

Futni járok 2 naponta egy órára, ill. heti 2-3x van valami program barátokkal, így igazán pihenni max heti 1-2 estét tudok. Néha annyit sem. Olyankor olvasok, vagy ha nagyon fáradt vagyok, megnézek egy filmet és alszom.

Elég jól beosztom az időm, de így is kevés egy nap mindenre :(

2014. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!