Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ilyen? [Ha nem...

Csak én vagyok ilyen? [Ha nem szeretnél szomorú dolgokról olvasni, ne is olvasd el! ]

Figyelt kérdés

Érezted már azt valaha, hogy nem kellettél senkinek? Hogy egy utolsó rongy vagy, akibe mindenki belerúg? Hogy szerencsétlen, ronda, szar vagy? Egy lelki roncs? Hogy mindenki lekezel? Összeesküszik a hátad mögött? Hogy nem vagy jó senkinek? Hogy mindenki átver? Hogy legszívesebben meghalnál? Hogy nem éri meg felkelni reggel?


17/L


2014. márc. 22. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A ronda,szart kivéve mindet éreztem már. Sőt ezt érzem most is,vannak jó napok,amikor teljesen elfelejtem,de aztán visszatér megint.
2014. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Káré Zoltán válasza:
ismerös érzés... szinte én is ezt érzem.. egyszerüen nem látom értelmét az életemnek :(
2014. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 T's lover válasza:

Nem egyszer. Vagyis mostanában Miatta nem igazán de régen iszonyatos soxor éreztem ilyet. Nekem Ő maga a boldogság és az élet lett. Valami/valaki aki miatt érdemes.

Mondhatnám h legyél pozitív de hülyeség :) inkább azt mondom keresgélj. Embert állatot elfoglaltságot ami igazi örömöt okoz. És megéri felkelni hidd el, megéri mert még bármi jöhet :) ha gondolod írj pr

2014. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, olyan 15 évvel ezelőtt amikor szétköltöztek a szüleim és mindennaposak voltak a veszekedések. Akkor olyan 12-13 voltam.


Azóta nem, mert nem igaz rám egyik sem a felsoroltak közül. :)


Írj privátot ha gondolod, bár nem biztos hogy ma tudok válaszolni, mert hajnali négy óta talpon vagyok...

2014. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
volt időszak , amikor igen... ha gondold írj üzenetben
2014. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,most is ezt érzem.
2014. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én jelenlegi és érzem ugyanezen dolgokat, szóval nem vagy egyedül. Ha érdekel, én mit próbálok tenni ez ellen, írhatsz nyugodtan.

16/F

2014. márc. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Szerintem nagyon kevés ember, akinek sosem volt hasonló időszaka. PLÁNE tizenévesen.

2014. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is éreztem már,azzal a kivétellel hogy szeretnék meghalni,ilyen sose fordult meg a fejemben

nekem gyakran vannak ilyen napjaim,mikor így gondolkodok,viszont van olyan is amikor teli vagyok önbizalommal

nagyon fontos hogy túltedd magad az ilyen gondolatokon,mert csak,mert csak egyre mélyebb depresszióba süllyedsz ha nem teszel ellene

20/L

2014. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!