Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig bírnátok így egy...

Meddig bírnátok így egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Kolléganők állandóan beszólogatnánk, 2 nap után azt várnák, hogy tudj mindent, gyors legyél, mintha már legalább 10 éve ezt csinálnád stb.
2014. ápr. 10. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Most próbálgatják mennyire lehet a fejedre nőni.Két megoldás van:vagy visszaszólsz és megmutatod nekik, hogy veled nem érdemes ujjat húzni.Vagy teljes mértékben kizárod őket a tudatodból.De semmiképp ne hagyd megad ugráltatni.A főnök parancsol, nem a piti kollégák.
2014. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ne törődj velük, azt nézd, hogy fizut kapsz érte, és azt, hogy te megálld a helyed. Az a lényeg, h a főnököd elégedett legyen a többiek nem számítanak, hiába hiszik azt magukról. Amúgy én még nem jártam olyan munkahelyen, h ne lett volna ilyesmi, szóval emiatt menekülőre fogni felesleges.
2014. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a főnök egy másik városba van (aki felvett) és heti 1, max 2x bejön, de a többiek azt mondanak neki, amit akarnak. Az ott dolgozók nagyon nem akarják elfogadni, hogy kettőnket felvettek... És mindkettőnkkel ezt csinálják. Hátunk mögött ránk beszélnek. Hallottam már azt, hogy a másiknak embernek azt mondta, hogy "na ennek is ilyeneket kellett felvenni" meg ilyenek és egyre jobban azt érzem, hogy így nem bírok ki velük másfél évet. :( A pénz tényleg kellene, de nem mindenáron. :(
2014. ápr. 10. 08:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Az eredményeden - bár nem tudom milyen jellegű a munkád - úgy is látni fogja a főnököd, hogy mi a helyzet. Bízz magadba, és benne is, ha felvett azt nem véletlen tette, ne hagyd magad elüldözni. Ha még is kirúgna, mert másokra hallgatott akkor meg nagy kaland, mármint akkor gondolhatsz majd arra, hogy legalább megszabadultál a hárpiáktól.
2014. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha most hagyni fogod magad, és elmenekülsz, akkor szerintem mindig hagyni fogod magad, legalábbis ha magamból indulok ki, sőt még a lelkiismeret is gyötörni fog, hogy egy hülyeség miatt leléptél. :(
2014. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy kereskedelem.
2014. ápr. 10. 09:14
 7/9 anonim válasza:
Te biztosan mindent megteszel, ha ennyire foglalkoztat a dolog. (Még ide is fordulsz segítségért.) Lehet, hogy valami ruhabutikban dolgozol vagy ilyesmi, ott meg egyszerűen elég ha csak jobban nézel ki mint a többiek és máris a riválisukat látják benned, aztán megpróbálnak benned mindenféle hibát találni. Gondolj bele milyen elkeseredett emberekkel vagy körülvéve, ha ezzel foglalkoznak. Amúgy meg ne mondják már, hogy minek kellett ilyen embereket felvenni a főnöknek mint ti ketten. Lehet, hogy a régi és bepunnyadt önimádó és eltelt belefásult szöszipi...csákból van elege a főnöknek és a helyükre keres valakit, aki profitot is termel. Hidd el nekem, a legjobban az fogja bosszantani őket, ha a pofájukba mosolyogsz a köszönni sem hajlandó kikent-kifent pi...csáknak, vagy öltönyös seg...gfejeknek, akik még a WC-t sem húzzák le maguk után. Szóval, csak fel a fejjel!!!
2014. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Élelmiszerboltba vagyok.
2014. ápr. 10. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak most kezdtél, az azért más. Én kitartanék egy kicsit és gyakorolnám a hűvös nyugalmat a viharban, hasznos dolog. Ha később is ilyen lenne a légkör, akkor lépnék, hedonista vagyok, nem tudok így dolgozni. Persze mindenkinek más a tűrőképessége és a prioritásai.

Nekem azért szóltak be, mert túl gyors voltam :D De csak finoman és valahol igazuk is volt abban a helyzetben, kissé nem ártott volna várakoztatni a másik céget (amivel nagyon közeli kapcsolatban voltunk, szóval nem egy normál kliens), ha már pofátlanul az utolsó pillanatban szóltak, hogy kell egy banner...

2014. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!