Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthon végezhető munka, ilyen...

Otthon végezhető munka, ilyen tényleg létezik? Ha igen, melyek ezek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
létezik, de már nagyon ritka. Általában ha valós akkor nagyon keveset fizetnek érte. Szomszédom műanyag karnisokat pattint össze otthon, darabjáért 5 ft-ot kap. Amik az álláshirdetési oldalakon vannak mind kamuk.
2014. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, akkor mégis hol lehet találni?
2014. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a "keress pénzt netezéssel" dolgok MIND átverések. Az internetes pénzkeresés egy nagy büdös kamu. Amit találni fogsz, az vagy PTC (1 milliárd kattintás után kapsz 0,000000000000000000000000000001 dollárt), vagy MLM-átverés, vagy csak natúr "küldjed a pénzed és fityiszt kapsz érte", vagy fogyasztói csoport átverés.
2014. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak: Általában ismeretségen keresztül.
2014. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami otthon végezhető valós munka, az a gépelés. Egyetemeken még mindig jól lehet vele keresni, viszont ahhoz nagyon kell tudnod. (olyanra gondolok, hogy kapsz 80 oldal kézzel írt szöveget és van egy pár napod a begépelésére és tördelésére, hogy szakdolgozatformája legyen)
2014. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"PTC (1 milliárd kattintás után kapsz 0,0000001 dollárt"

EZ nem igaz ! 1 centet fizet 1 kattintás után.


Én csináltam ezt régen. Nyitottam hozzá Paypal számlát is. 10 dollár után lehetett VOLNA! kikérni a pénzt. Elértem a 30 dollárt is, de amikor ki akartam kérni, nem lehetett. Azt írta, nem fizetnek ki, csak lehet vásárolni Refeket. Tehát alattam kattintós embereket. De kérdem én minek, ha nem fizetnek ki??

ÁTVERÉS !! Arról nem beszélve, hogy naponta több órát kell csinálni, és ha fizetnének, akkor is csak havi 1-2000 ft-ot lehetne vele keresni.

2016. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha informatikus vagy vagy mérnök, esetleg műszaki rajzokat csinálsz, akkor még támogatják is a home office-t :)
2021. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyes informatikai területeken, de ott is eléggé ritka, inkább a heti 1, néha 2 nap home office jellemző, már ha van.
2021. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!