Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Végre lenne munkahelyem, de?

Végre lenne munkahelyem, de?

Figyelt kérdés
Párom talált munkát és lenne még felvétel.Én is szerettem volna oda menni dolgozni(nincs választásom),de azt mondta ne menjek,mert sok nő van és veszekednénk.Nem értem!Nem akarja,hogy lássam mit csinál?(Amúgy rohadt "egészségtelennek" tartom,ha egy munkahelyen dolgozik egy pár,de a mai világban nem lehet válogatni)Tegnap egész délután ezen veszekedtünk.Végül azt mondta,hogy jó,gyere.Hát kösz,valahogy elment a kedvem az egésztől!
2014. máj. 29. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jajj, egy munkahelyen sok nő. Bármit csak azt ne! Én csoport vezető vagyok heti 3-4x kell csitítanom a nőket mert mindenért veszekednek, beköpik egymást(!!!!)nálam. Rivalizálás megy itt minden egyes nap. Ha megtehetném már kivágtam volna őket és inkább valamivel kevesebb képességű férfiakat vennék fel akiknek nem az lenne a fontosabb hogy melyik a jobb.
2014. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én személy szerint lesz*rom,hogy sok nő van!Mindenhol vannak nők,és tudom hogy nem jó velük dolgozni,de hát Istenkém,kellene a pénz!Ha nincs kilátásban másik munkahely,miért ne dolgozhatnék én is ott?
2014. máj. 29. 10:16
 3/22 anonim ***** válasza:

A legtöbben nem jókedvünkből dolgozunk, hanem pénzért, minden munkahelyen van pozícióharc, egyszerűbb dolgozók közt a szemtől-szembe történő veszekedés a jellemző, képzettebb munkavállalók meg nagyon udvariasak szemtől-szembe azzal is, akit a háta mögött fúrnak.

El kell fogadni azt, hogy a munkahely nem barátok gyülekezete, ahol emberek érdekei ütköznek, ott pedig tapossák a másikat.

2014. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogadd el, és tojd le, a munkahelyre dolgozni megy az ember, s a mai állástalan világban nem válogathat az ember, sajnois nem az az világ van, mint 40 évvel ezelőtt anyámék hőskorában, hogy mindenkinek van melója, csak annak nincs, aki nem is akar dolgozni, azt meg ostorral meg kapanyéllel elhajtották.,
2014. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért tarod egészségtelennek ha egy pár egy helyen dolgozik. Semmivel sem rosszabb mint 30 nővel egy rakáson.

Én a férjemet is munkahelyen ismertem meg, és most is lassan 6 éve egy melóhelyen dolgozunk. Más-más munkakörben de egy helyen. Nincs ezzel semmi baj, ha tisztábban van az ember, hogy munkahelyen van, és nem a hálószobában.


Engem az is meglep, hogy a párod szerint jobb ha nem mész, mert sok nő van, és veszekedni fogsz. Lehet ismer téged??? Lehet azért nem akarja, mert tényleg egy veszekedős vagy, és őt is kellemetlen helyzetbe hoznád??

Mert az bizony elég ciki, ha az egyiknek állandóan szégyenkezni kéne a másik miatt, mert mindig mindenkivel veszekszik..

2014. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok veszekedős és nem is azt írtam hogy ÉN veszekednék,hanem MI veszekednénk.Csak azt nem értem,hogy min?
2014. máj. 29. 10:35
 7/22 anonim ***** válasza:
Min? A férjeden :)
2014. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem akarja hogy odamenjek,mert csajozgat és nem akarja hogy lássam.Mi másra következtethetnék?
2014. máj. 29. 10:42
 9/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk hasonló esetben kiderülhet, hogy a férfi kolléganői közül többet is kipróbált, mostanában is bizalmaskodik pár kolléganővel, akikhez közelebb akar kerülni.
2014. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Három napja dolgozik ott!
2014. máj. 29. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!