Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nőknek előnye van a munkahel...

A nőknek előnye van a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre hogy a managerek mindig odamennek hozzajuk jopofizni, segiteni es mindig a konnyebb dolgokat kell csinalni nekik. Ez csak az en munkahelyemen van igy?
2014. máj. 30. 12:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez összetett dolog, van előnye és hátránya is.

Saját tapasztalataim szerint nőként kevésbé vesznek komolyan, ami sokszor zavaró és bosszantó. Többet kell bizonyítani.

Előnyként megemlíteném, hogy én pl. sokkal jobban szeretek férfiakkal dolgozni, mert kevésbé van áskálódás, kibeszélés, mint a nőknél. Sokszor elég egy mosoly és máris megenyhül a főnök szíve. :D Meg a pasikkal jó viccelődni, nem sértődnek meg.

Azért leírom, hogy a nőiességemet csak egy mosolyig vagy laza flörtig használom/használtam ki.

De nem ítélkezek, valainek több is belefér, valakinek még ennyi sem.

2014. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!