Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen nem dohányzás?...

Munkahelyen nem dohányzás? 9-10 órán keresztül? Szerintem lehetetlen, szerintetek?

Figyelt kérdés
Az ügyvezető igazgatónk nem engedi egyáltalán, hogy munkaidőbe dohányozzanak a dolgozók. Még ebéd szünetben sem lehet! Pedig ő is volt erős dohányos. Olyan szinten ragaszkodik hozzá, hogy vörös lesz a feje, ha beszél róla. Hogy lehetne rávezetni, hogy változtasson? A dolgozók össze vissza bujkálva dohányoznak,közben azon paráznak, nehogy összefussanak vele, de akkor is inkább kockáztatnak.

2014. máj. 17. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Minden munkahelyen lenni kell dohányzásra kijelölt helynek.
2014. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk nincs

Es nem is szeretik, mert a dohanyosok kevesebbet dolgoznak mert naponta tobbszor par percre kilognak fustolni.

Mar az uj embereket ugy valogatjak hogy lehetoleg ne legyenek dohanyosak

2014. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk sem lehet dohányozni.Tavaly még kimehettünk (az utcára),de idén már nem engednek ki,aki kimegy azt kirúgják.Füstjelző mindenütt,szóval itt nem bújkűl senki, e cigit vettek páran.Én nem bírtam,felmondtam.
2014. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
bújkál
2014. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tennéd, ha te sem dohányoznál!!
2014. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Van kijelölt hely, de nem mehetünk akkor sem. Nem szeretik, mert idő megy el vele? A nem dohányos is ugyanúgy lóg,vagy tud lógni, csak nem gyújt rá.
2014. máj. 17. 20:15
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se tolerálták a dolgot. Mondjuk nekünk se nagyon tetszett mikor jártak ki óránként otthagyva a munkát 5-10 percekre. Naponta ha úgy veszem fél-egy órát elvoltak, nem csoda, hogy a vezetőségnek se tetszett.
2014. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És a nem dohányos milyen indokkal tud óránként lógni?
2014. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha van ilyen hely, miért nem lehet odamenni?

Milyen munkaügyi törvény tiltja ezt?


Valaki itt írta az előbb, hogy a tilos dohányzás miatt felmondott. Ezért eldobtad a munkahelyet?

2014. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek van egy munkatempója. Egy kisebb közösségben (30-40) a fő, a főnök úgyis tudja, hogy a munkaidő hány százalékát dolgozza ki egy-egy dolgozó (100%-os munkavégzés ugyebár nincs, mert az azt jelentené, hogy 8 órából percre pontosan 8 órát dolgozol) És nem feltétlenül a dohányos ér el kevesebb százalékot, a lassú, álmodozó nem dohányos kollégával szemben. De persze, rá lehet fogni erre.
2014. máj. 17. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!