Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahely mindenkinek...

Első munkahely mindenkinek rossz élmény volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok most kezdtem el dolgozni maga a munka nem is olyan rossz de a munkatársak nagyon nagyon gyűlölködők utálatosak rossz emberek. Ti, hogy kezelitek az ilyen helyzeteket ? Muszáj együtt dolgozni minimum egyel közülük és mind ilyen. A mai napot megkaptam szabadnak mert hétvégén is menni kell, de már most ver a szívem izzad a tenyerem és görcsöl a gyomrom ahogy belegondolok, hogy holnap megint ezek közé az emberek közé kell mennem...

2014. jún. 13. 20:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Negative
2014. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
nekem az, egy életre megtanultam hogy bármi jobb annál még a kukorica föld is! baszogatás robot munka, 12 órázni havi 60 ezerért, szünetekről nem mentél be másodperc pontosan majdnem hogy elküldtek
2014. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ja, ott jöttem rá, hogy tanulni kellett volna, mert betanított munkásként havi 70-80e-ből önállóan megélni iszonyat gáz lesz, főleg, hogy a munkába járás havi 20e-be került, amit a munkáltató nem fizetett.


Szóval igen, a pénzből nem Hawaira mentem nyaralni, hanem önköltséges formában visszaültem az iskolapadba.

2014. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!