Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csak csinos, szép nőket...

Miért csak csinos, szép nőket alkalmaznak multiknál?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem te se dolgoztál még multinál... menj el és számold meg, hogy a szalagok mellett 4 műszakban hány cicababát találsz...
2014. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert az ocsmánytól elmegy a vevő kedve a vásárlástól.
2014. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nemcsak. Több ismerösöm dolgozik multiknál, es elég sok köztük se nem csinos, se nem szép, mégcsak nem is fiatalok.
2014. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a szalagra gondol:)

Nem feltétlen, de tegnap már leírtam, h havi 200-300 ezerből már fel lehet szépen öltözni meg minden ami kell.

2014. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Az én verzióm kimerül abban hogy sorvezető, műszakvezető, általában műkörmös idióta 10ig elszámolni nem tudó görényekből áll.

Múltkor meglett mondva az egyiknek hogy válogassa ki a kapcsolókat mert van benne más jelzésű is csak keverve van, a hülye meg forgatta balra jobbra... és ez ilyenek dirigálnak még nekünk akiknek kényszerből kell ilyen helyen lenni. Mert pályakezdőként a szakmámba hova menjek


Ezek könnyebben eladják magukat a férfi igazgatónál, akik ilyeneket alkalmaznak.

22/F

2014. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott ahol személyesen kell az emberekkel kapcsolatot tartani, ezen ne csodálkozz.


Mondok egy alternatív példát. Telefonos ügyintéző Rubint Rékából soha nem lenne, mert a hangja olyan, mint egy rikácsoló boszorkányé. Ez nem keltene pozitív benyomást. Az emberek külsejével is hasonló a helyzet.


Egy pozitív személytől még a negatív információt is jobban elfogadja az ember, mint egy eleve negatív személytől.

2014. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen multikra gondolsz?


Persze megvannak a kis csinos titkárnők, de mellette azoknál inkább látok idősebb hölgyeket, akik meg értik is a dolgukat.


Vagy épp ha a bolti eladókat nézem, hát jó részük se nem szép, se nem kedves...

2014. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!