Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tescoban kezdek nemsokára,...

Tescoban kezdek nemsokára, mint non food árufeltöltő, nem dolgoztam még hasonló területen. Pontosan mennyire nehéz feladatkörre számítsak? A szó jelentésével tisztában vagyok, "minden ami nem élelmiszer" tehát műszaki, barkács, játék.

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is, hogy időnként kasszázni is kell. Ettől nagyon félek, mert ez nem kis felelősség szerintem. Van rá lehetőség, hogy ezt megússza valahogy az ember, Vagy nincs kibúvó?

2014. jún. 25. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Allando éjszakás vagy akkor nem kell kasszázni.azt am én se csinálnám..
2014. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem lesz nehez. Maga a munkakör. Hany eves vagy? gondolom diakmunka,vagy hasonlo. mar csak az a kerdes mennyire lesznek gorombak a kollegaid.
2014. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most kezdődik a rabszolgasorsod. Szerintem (ha már ott dolgozol) hagyd ott, még most... :) Mert tönkremész idegileg. :)
2014. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!