Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő egy ilyen kollégan...

Mi a teendő egy ilyen kolléganővel?

Figyelt kérdés
Egy gyárban melózok, és van egy 50 körüli kolléganőm, akinek olyan irritáló, bunkó, undorító, nagypofájú modora van, hogy biztos vagyok benne, hogy a munkatársaink fele utálja mint a sz*rt. Olyan nagyképű, mintha valami főnök, vagy valami ezredes, vagy nem is tudom minek képzelné magát. Sajnos én legtöbbször konkrétan a mellette levő gépnél ülök, és szeret engem kóstolgatni. Én meg szívem szerint leosztanám a francba, hogy vegyen már vissza a sz*ar stílusából. De sajnos én nem tudok finoman visszacsipkelődni. Én vagy normálisan tudok viselkedni, vagy oltári bunkón. Szerintem azt képzeli rólam, hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok, mert nem szólok neki vissza semmi olyat, pedig csak egyszerűen nem vagyok vevő a nyomorékságaira és inkább kussolok, mert ugye munkahely... A főnökasszonynak meg úgy nyalja a s.eggét, hogy elkap tőle a hányinger. Átkérni magam úgysem tudnám, mert mi kicsi cég vagyunk és fix munkaköröm van, meg a főnökök sem a legjobb fejek, hogy ilyesmivel foglalkozzanak, hogy ki kivel jön ki. Már ott tartok, hogy kezdek rosszul lenni, ha a holnapi munkába menésre gondolok, mert semmi kedvem egy ilyen ostobát hallgatni anélkül, hogy ne küldjem el a búsba... Ilyenkor?
2014. júl. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Besugok és szeretők viselkednek így. Vigyázz magadra
2014. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kuld el a picsbe, nekem is volt ilyen kolega, aztan behoztam azt a stilust amit nem ismert, koszones nelkul padlogazzal huzott el, ugy kiakasztottam ;)
2014. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi a teendõ?

Férfi vagy?

Csalogasd el a szertárba és b***d meg rendesen. Lehet hogy az hiányzik neki.

2014. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali!! Most én is ugyanebbe a cipőbe járok, csak én tanfolyamon vagyok (eladó leszek) főleg nálam fiatalabbak vannak (én vok 24 ők meg 20-21 évesek), és nagyon kirivó a korkülömbség. A lányokkal nem jövök ki, de a fiukkal kicsit (fiuk csak 4en vannak),és nekem is van ilyen kolléganőm, itt a tanfolyamon aki már az első naptól éreztette velem h nem vok neki szimpi, és bunkó is velem, pedig semmi rosszat nem tettem neki, meg másnak sem, alig szólok hozzájuk. Volt h kóstolgatott nem szóltam neki vissza már kezdi ráhagyni, de frusztrál a jelenléte, mert egy műszakba vunk a gyakszin... Bár ahol vagyunk gyakszin mi ott ki/el tudjuk kerülni egymást. Ő is főnöknek hiszi magát, de neki vannak segggnyalói, én meg max "szia-szia" viszonyba állok a többiekkel. Ő elég nagyszájú, hangadó, agressziv, én meg az ellentéte, nem vagyok bunkó.Énse tudom magam másik a vele ellentétes műszakba átkérni, december elejéig muszáj elviselnünk 1mást... :S
2014. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a szitu, öreg nőci, nem bírja elviselni, hogy lement már a függöny rég, riheg-röhög, teszi az agyát a férfiaknak, vezetőknek nyal meg pitizik. A fiatal csajokat fúrja, és ha nem jópofikázol vele, akkor meg leantiszociálisoz. Mindenki fél tőle, úgyhogy benyalnak neki. Amíg ő nem volt itt, addig teljesen civilizált volt ez a munkahely. Én úgy vagyok vele, hogy a gyenge vezetőség okozza azt, hogy az ilyenek mernek dominánskodni. Fel kell mondani, ha megteheted. Ha meg nem, akkor találj a szabadidődben és az életetben annyi pozitív dolgot, ami feltölt és őt meg tojd le!
2016. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!