Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kollégáid kiosztanának,...

Ha kollégáid kiosztanának, hogy gusztustalan ha anyagiakról panaszkodsz, mert szerintük neked sokkal jobb mint nekik mit éreznél?

Figyelt kérdés
Indulatosan, irigykedve, ellenségesen mondták mindezt.
2014. júl. 7. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, én meg őket osztanám ki hogy ők se panaszkodjanak már orrba szájba, mert szerintem a panaszkodás gusztustalan. Ha nincs más témám inkább kussolok.
2014. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem ismerem se a te, se a kollégáid anyagi helyzetét.

Lehet, hogy valami olyanról panaszkodtál nekik, aminél nekik sokkal súlyosabb gondjaik vannak.

Ennyi infóból nem tudom :)

De úgy általánosságban, mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

2014. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem osztanának ki, ugyanis a fizetésem és anyagi helyzetem rájuk nem tartozik.
2014. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, mindenkinek a maga gondja a legnagyobb, a másikét meg le is szarom.


Meg nálunk alapból a panaszkodás szokásos, és azt hangoztatni, hogy kinek van kevesebb mint a másiknak. Meg most gondolj bele, ha neked tényleg több van mint nekik, vagy ha kollégák, akkor kb hasonló a helyzetetek, és valószínűleg ők sem úsznak a pénzben.


Szerintem alapvetően le kellene szokni a folyamatos panaszkodásról, főleg az anyagiakról. Egyrészt, fárasztó hallgatni, másrészt ez egy olyan dolog, amit te tudsz megoldani.


Első kommentre reagálva, az a lehető leggázabb, mikor a panaszkodó ember kezdi el osztani az észt hogy ne panaszkodjunk :D

2014. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs én nem panaszkodom :D
2014. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!