Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menjek vagy maradjak!? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urszi kérdése:

Menjek vagy maradjak!? .

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok a barátommal vagyis elettarsammal. Eleg nehezen jöttünk össze és már akkor is problémák voltam, igazából a kapcsolatunk kezdete óta. Mindent mrgprobaltam neki megadni. Kiderult hogy mi alatt ő azt mutatta nekem mennyire szeret ez cselekedetekbe is megnyilvanult 2-3 hónapon keresztül tarskeresozott. Kiraktam. Ez hatalmas nagy törést okozott nekem. Nagyon sokaig fel évig járt utánam. Sokszor Elküldtem, de lefekudtunk többször is. Borzaszto volt az a fél év. Esélyt is akartam adni de nem tudtam. Kettős érzések. Vegul adtam neki egy esélyt januárba osszekoltoztunk, azóta is együtt élünk, kb 1 honap volt boldogság, orlodok boldogtalan vagyok. Felejteni akarok de nem megy. Tudom mindenki azt mondana hagyd el és majd mással boldog leszel. De nem olyan könnyű, hogy kezdjem el. Rengetegszer szakitottunk és újra valami visszahuz hozzá. De közbe azt is érzem hogy csak lehuz. Valaki hasonló cipőbe volt már? Segítene?

2014. júl. 3. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

menj

hát úgy tényleg nehéz túl tenni magad vkin, hogy közben találkoztok és le is fekszetek egymással

tarts távolságot

2014. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Együtt élünk fel éve!
2014. júl. 3. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
menekülj! ő sosem fog megváltozni, te meg nem fogod tudni elfelejteni és megbocsájtani, ami történt. jobb az ilyet rövidre zárni. tapasztalat...
2014. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!