Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért telhetetlenek a vagyonőr...

Miért telhetetlenek a vagyonőrnők? Elhúzták előttem a mézesmadzagot.

Figyelt kérdés
56 éves nő vagyok.Több szakképzettségem is van, a vagyonőrivel először helyezkedtem el. Eddig a kereskedelemben dolgoztam, a lábaim mára eléggé fájnak a sok állómunkától. Jelentkezéskor az ifjú hölgy azzal indított, hogy csak azért vesz fel mert nem kap egy épkézláb férfit. A munka teljesen ülő volt, elfáradni nem lehetett benne, pedig engem a "nehezebb" helyre tettek. Amit Ő "dolgozott" az 12-ből kb. 2 óra. A többi csetelés a facebookon, jópofizás pár dolgozóval, hétvégente jó időben "napozás" az üres vállalati udvaron stb. Nem is volt más munkahelye csak ez. Engem most elküldtek, mondva csinált indokkal. Azt hallottam vissza, hogy Ő akarta, bár jól kijöttünk. Én a menyországban éreztem magam,nem tudtam ,hogy így is lehet pénzt keresni. No és ki az utódom? Természetesen egy fiatal, jóképű férfi. Miért nem elég ennek a hölgynek, hogy álommunkája van. Amilyenről sok agyondolgoztatott érettségizett nő csak álmodik. Állitólag nem egyedi eset, hogy a vezető beosztásban lévő vagyonőrnők csak férfiakkal akarnak együtt "dolgozni". Megviselt nagyon a dolog, próbálok túllépni rajta, de nehéz. Felvettek egy olyan helyre ahova leginkább csak, protekcióval lehet bejutni. Jobb lett volna ha nem látok bele ebbe a világba, hogy a szerencsésebbeknek így is lehet. Azt hiszem megyek vissza kereskedelembe talpalni.
2014. júl. 8. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek. Én is hasonló munkakörben dolgozom. Olyanokat tudnék mesélni, hogy az valami rémálomba is beillene...
2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írhatnál akár privát üzenetben is.
2014. júl. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!