Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom odavan egy modellért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom odavan egy modellért, aki meztelen-félmeztelen képeivel csepegteti a mézesmadzagot a pasik orra előtt. Mit tehetek ez ellen, ha ez engem borzasztóan irritál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Pfuj,micsoda gusztustalan nő,ez paráznaságra csábít..kövezd meg nyomban.
2012. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a modellre kene duhosnek.lenni hanem a baratodra....;)
2012. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki az?
2012. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha a párom odalenne egy modellért, akkor már nem lenne a párom..


Az egy dolog, hogy egy két színésznő a kedvence, de azok úgyis elérhetetlenek, most mit haragudjak érte? Nekem is tetszik egy két színész, de ez nyilván csak "plátói szerelem", nincs is benne semmi komolyság.


De a szavaidból ítélve ez a modell nagyon is elérhető közelségben van a pasikkal. Elcsavarja a pasik fejét, aztán meg otthagyja őket. Ebben az esetben viszont dühös lennék, mert ha a párom annyira oda van érte, akkor aludjon vele és ne velem..


Ha meg csak egy sima modellről van szó, akivel abszolut nem tud kapcsolatba kerülni, sehogysem, akkor meg mit vársz?! Modell. Az a dolga, hogy vetkőzzön, fényképezkedjen és nem szánt szándékkal "húzza a mézesmadzagot" mások előtt.

2012. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Beszéltem a párommal és megértette a problémámat. Ő nem tudta, hogy engem ez mennyire zavar, nem is tulajdonított neki különösebb ügyet. Törölte az ismerősi köréből.
2012. dec. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!