Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak a nők ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők ennyire telhetetlenek lenni?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori. 2 csaj is volt/van, aki foglalt. Elsőt én baszt@m el félig.


A második most az aktuális, viszont a kettő nagyon hasonlít egymásra.


Na a sztori:


Szóval mindkettőjüknek pasiuk volt/van (inkább csak a másodikról írok, mert az első is ugyanez). Elkezd közeledni hozzám, keresi a társaságom, folyton szemezünk, nevetünk, flörtölünk meg ilyenek.


Én szívesen megpróbálnám vele, ezzel nincs is gondom. De mint írtam, ő foglalt és nem is én keresem a ő társaságát.


Viszont én nem tudok, és nem is szeretnék lépni. 1. törvény amit elraktároztam magamban, régi póruljárt tapasztalatokból, hogy foglalt csajra nem megyünk. Ha én kellek neki, legyen egyedül.


Meg ez amúgy is olyan bunkoság. Lehet kicsit egoista mondat lesz, de ha ló(én) nincs szamár(ő) is jó?


Meg azt se tudom felfogni, hogy miért fél az egyedülléttől? Meg ha ennyire jól kijövünk miért fél attól, hogy nem jönnék vele össze.


F@szom a női logikákba. És ez már a második eset. Az első nő akiről nem írtam, de ugyanez volt, ott én rontottam el félig. Ebből tanultam sokat, és itt már rájöttem, hogy csak akkor kell ezt így folytatni, ha ő tesz valamit a cél érdekében. (tudjuk mit...)


Illetve az első több mint egy évig csinálta ezt, mire megutáltam azért, mert bebiztosítja magát. Ez egy köcs@g szokás. És attól félek itt is ez lesz. Vagyis nem félek, mert lesz ami lesz. Vagy összejövünk, vagy előbb-utóbb magamat ismerve megutálom őt is, mert egy roppant önző dolgot csinál.



2013. ápr. 6. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A nők valami oknál fogva élvezik ezt a helyzetet.A legjobb az lenne ha hagynád őket a fenébe mert a végén úgyis te fogod megszívni.Olyan nőre sose hajtsunk akinek van párja vagy szerelmes valakibe.Teljesen felesleges
2013. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
De figyelj, egy rész nem tiszta, mondta is neked, hogy veled akar lenni, vagy csak viccelődtök, meg flörtöltök, amiből te ezt leszűrted? Mert a flört nem ígéret, egy nő részéről meg pláne nem az, az csak flört.
2013. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De épp ezaz, hogy én nem hajtok rá, hanem ő hajt rám.


Úgy érzem, mintha az lenne a célja, hogy bepróbálkozzak (nem szexről van szó), de én meg piszkosul kellemetlenül érzem így magam, hogy foglalt, mi meg flörtölünk. Egy bizonyos szinten lestoppolok, mert utána már kellemetlen így.

2013. ápr. 6. 22:37
 4/20 A kérdező kommentje:

2-es, nem mondta, de már betegesen keresi a társaságom. Folyton okot keres meg minden. Már le se tagadhatnám szinte a dolgot. Sőt azon se lepődnék meg, ha egyszer ok nélkül a pasia rám szállna.


Főleg hogy még virágot/csokit is vennem kellett neki születésnapjára (januárban), meg nőnapra, meg karácsonyra.

Ennyit tettem meg én, mert ő "kérte" (ez kicsit bonyolult, de nem kihasználásról, vagy ilyenekről van szó...)


Én már rég levertem volna annak a képét, aki ilyeneket tesz a nőmmel...

2013. ápr. 6. 22:40
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Követelőzni(mint te) mindenki tud, ahhoz nem kell ész, de adni(érzelmet, biztonságot, stabilitást) kevesen. Egy komoly negatív kapcsolat után az emberek 99% még a szellőtől is fél/retteg. Nem hogy nők, akik amúgy is megvívják/megvívták a csendes harcukat..


Annál követelőzz, aki ezt tőled eltűri.. de ne akarj addig egy kapcsolatba sem belemenni, mig úgy gondolkozol, hogy "csak te-te-te". Majd ha megtanulsz "mi" ként gondolkodni, és előbbre tartod a partneredet, és megtanulod nézni a másikat, majd utána gondolkodj el egy kapcsolaton. Addig ne.

2013. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Van egy ismerősöm, aki hasonló cipőben járt, mint te. A lényeg, hogy évekig kínlódott a csajjal, mert nem akarta otthagyni a pasiját, de közben a haverommal szexelt, meg hitegette, hogy elhagyja a barátját, x hónap utén el is hagyta, de visszament, de közben a haverom is kellett neki, azt se tudta, mit akar, élvezte, hogy két oldalról dugják...

Szóval szerintem az ilyen azt se tudja mit akar típusú lányokat hagyni kell a francba, mert csak te jössz ki szarul a végén. Mondd meg neki, hogy döntse el mit akar, barátkozni, vagy komolyabbat, mert te nem vagy a játékszere.

2013. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

utolsó, most írtam meg, hogy vettem neki virágot/csokit.


Mégis mi a fenét tegyek még azért, hogy érzelmet adjak. A környezetemben se találtam még olyan "aranyosan" bánó embert mint én. Ezért se tudom letagadni hogy nem akarok tőle semmit.


Ha ő szingli, én szívesen megküzdök érte, de felesleges konfliktusokat (hogy a pasia is beszálljon a képbe), nem kérek, mellesleg félig meddig épp ezért stoppolok le, nehogy véletlen leminősítsék hogy fűvel fával kavar.


Itt nem rólam van szó, hanem épp róla. Se nem akarom hogy leminősítsék, se nem akarom hogy a pasia lealázza, stb.

2013. ápr. 6. 22:45
 8/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ne hagyd, hogy ilyenek játszadozzanak veled.
2013. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt sem értem, minek veszel bárkinek is bármit, ha az nem jön szívből?
2013. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azért vettem neki valamit, mert még karácsony előtt feljött a dolog, hogy ő mondta, valahogy így: "úgy is fogsz hozni nekem valami csokit..."


És az a helyzet, hogy én akartam neki venni, de amíg ezt nem mondta, tolakodásnak vettem volna. (pasia miatt).


Szülinapját azt se tudta, hogy én tudom hogy mikor van :D


Nőnap az meg más, mert akkor mindenki mindenkit "csak úgy" is megajándékozhat, hogy abból ne essen le kívülállóknak hogy én mégis mit akarok tőle.


Szerelem az még nincs. De így a sok közül csak ő van most, akivel így érzelmileg bele tudnék szeretni. Csak ezt így foglaltan nem lehet, mert akkor megint egy akkorát koppanok, hogy újabb 1 év pciologus.

2013. ápr. 7. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!