Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhúzta előttem a mézesmadzago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhúzta előttem a mézesmadzagot, most ittvagyok egyedül a nagy semmibe. Mit tegyek? Nincs életerőm.

Figyelt kérdés

Adott a legjobb barátom, többször sodort a Jóisten minket egy ágyba. Szerencsére, vagy nem. Nagyon jó vele, imádom, megbolondulok érte. Ő azonban félreérthetően áll ehhez az egészhez. Azt mondja, szeret velem lenni, bízik bennem, de nem tudja, mit érez. Pénteken szerettem volna, ha itt alszik velem, de elment haza, nem maradt. A szívem megszakadt. Ő nem tudja, hogy szerelmes vagyok, de szerintem kezdi érezni és azért nem marad itt, mert nem akarja, hogy rossz legyen nekem. De mégis ezzel tesz a legrosszabbat. :( Arra gondoltam, hogy a héten nem keresem, nem hívom, semmi és majd kiderül, hogy vagyok-e neki olyan fontos, hogy legalább megkérdezze, mivan velem. Többé azt sem mondom neki, hogy aludjon itt, majd ha magától akar jön. Megőrülök, de muszáj.

Más is van ilyen cipőben? Segítenétek rajtam? Mit lehet ilyenkor tenni? Az szívem teljesen mást mondd, mint az eszem :(

L/21



2012. okt. 8. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy tűnik, csak szexkapcsolatot akar veled, komolyabb kapcsolatra nem kellesz neki.
2012. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad a legjobb barátod és lehet pont emiatt van ez. Nem tudja hogy jó ötlet e hiszen ezután nem lehettek már CSAK barátok. Szerintem tedd azt amit írtál várd meg hogy ő keres e téged aztán majd meglátod.
2012. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagy a barátság miatt nem akar többet

2. mindenképp szexet akar csak.


Mit tegyél?

Felejtsd el minél előbb. Ha van más, aki bejön, hajts rá, az új élmény feledtet, akkor is ha nehéz vagy hihetetlen.

Ne keresd, ne feküdj le vele többet, akkor se ha belehalsz

Vagy nyugodtan, ha nem bírod megállni, legalább elpazarolsz csomó időt mellette, sírással, meg kikészülsz még jobban....

2012. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ő a legjobb barátod? Nem csak azért érzel így, mert szerelmes vagy belé?


Ha nem tudja mit érez, az a következőt jelenti: jól érzem magam veled, rendes csajszi vagy, a szex is jó, de nem szeretnék tőled többet.


Nyugodtan tarts tőle távolságot, ártani nem használ.:) Viszont szerintem semmit sem érsz el vele hosszú távon. És ha megkeres egy hét múlva, hogy mi van veled, azzal bizonyít valamit? Ugye nem. A "bizonyítás" itt az lenne, hogy bevallja, hogy ő is full szerelmes beléd, és legyél a barátnője. Ezt egy kis távolságtartással nem lehet elintézni (meg máshogy sem, sajnos), arra viszont jó, hogy legalább nem lógsz a nyakában, mert azzal aztán tényleg elvadítanád magadtól.


Mit lehet tenni: belátni, hogy nem ugyanazt akarjátok egymástól, megbeszélni mindent, és elengedni a másikat.

2012. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak dugni kellesz neki.
2012. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is úgy volt,hogy elhúzta előttem a mézesmadzagot , jaj miket mondott ,csak néztem rá ,hogy mi baja . Aztám ,meg én lettem a kis barátnője akivel kapcsolatot még véletlenül sem akar , de addig nem nyugodott mig le nem fektetett . Nagyon gyötör a helyzet . Sehogy sem jó,úgy sem ha nem keres , úgy sem ha én nem akarom látni ,mert elöbb utóbb felhívom, aztán annak ellenére ,hogy normális vagyok meg minden ő megint nem keres , stb . Mi a baja én nem tudom , neki én szerintem örülnie kéne egy ilyen lánynak , de nem akar tőlem semmit . Csak ne álltatott volna az elején .
2013. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok .


Szóval ő szolkott keresni , nagyon-nagyon sokszor , minden nap vagy majdnem , minen nap ,csak vannak olyan 1 - 1,5 napok mikor szerintem csak azért is nem keres . Nem tudom miért komplikálja az életem . olyanokat mond hogy mi majd mindíg szeretni fogjuk egymást , meg felív és azt mondja ,hogy szeret meg ,hogy ugye én is őt . Szerintem meg csak jól kihasznál , mert nagyon sokat elnézek meg elviselek , és nincs csaja akkor egy ilyen kis hülye erre meg arra azért még jól jön . :(

2013. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!