Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmehetek ilyen esetben...

Elmehetek ilyen esetben táppénzre?

Figyelt kérdés
Ma vasárnap úgy gondoltam, hogy még betudok menni dolgozni betegen, de nem bírtam, eljöttem, műszakvezető helyettest nem találtam, így szóltam vkinek h szóljon neki. D.u felhívott a rendes műszakvezetőm, akit tnap d.u és ma reggel se értem el, és közölte velem hogy már ne menjek többet dolgozni, csak a papírokat intézzem el. Így vasárnap, szóbeli kirúgás esetén még van esélyem táppénzre menni, hogy legalább azt a pénzt még megkapjam? Ha holnap pl hétfőn elmegyek orvoshoz és vasárnaptól fogva kérem, hogy írjon ki táppénzre? Tudom, hogy ma kellett volna elmennem ügyeletre, de az orvosom mindig megszokta érteni, h ha hétvégén nem mentem el másik orvoshoz.

2014. júl. 20. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Van esélyed, gyorsan menj el. Vasárnap hova mentél volna dokihoz? Ügyeletre? Ugyanmár, az ilyen menjen a francba és keressen más palimadarat.
2014. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem menj el a pénz az pénz és ha ő kicseszik veled akkor te is cseszél ki vele

amúgy ha van neki is feletesse akkor azért beszámolnék neki hogy mi történt és hogy ez az egész hogy volt


mert ha nem találtad meg mert épp nincs ott akkor te mit tettél volna ha úgy van akkor meg kell dögölnie az embernek h elengedjék ha rosszul van?

2014. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!