Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináltok a munkahelyeteke...

Mit csináltok a munkahelyeteken ha épp nincs munka?

Figyelt kérdés

Próbaidőn vagyok, irodában dolgozok és egy csomószor nincsen még munkám. Kérdeztem azt akitől a munkát kellene kapnom, hogy van-e, de ő se tud adni legtöbbször. :S

Telón szoktam netezni (nem facebook) de félek hogy annak ellenére hogy a kolléga nem tud feladatokat adni az övéiből, le leszek jelentve a főnök felé hogy nem dolgozok. Pedig nagyon sok energiám van és bírnám is a munkát.

Mit csináljak? Vagy nem kéne túlparáznom?


2014. júl. 21. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan világ életemben termelésben hasznosítottam kifogyhatatlan energiáimat, de gondolom nálatok sincs másképp: bántóan ott kell legyél a főnököd seggében (na nem nyelvvel), míg le nem ráz valami komolyabb feladattal végre.
2014. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy lóghatsz és még fizetnek is érte! De irodában a kv cigi pletyi hármas megy nonstop
2014. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nincs, akad ott napi 16 óra munka is...
2014. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdetben ha nem volt munka, kollégáktól kérdeztem, ha nem tudtak adni főnöktől kértem, ha ő sem, kimentem a nagyfőnökhöz és mondta, hogy majd lesz, addig ültem, szóltam a főnöknek, hogy ha lesz szóljon. Mondjuk ez diákmunka, de manapság már ha nincs, akkor csinálgatok valamit vagy ülök, bár már nem kell kérnem, mert tudom mi hol van és mikor van, mikor nincs.
2014. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz nem leszel lejelentve. Ha nem tud semmi munkát adni, akkor nem tud. Nincs oka rá, hogy ezért bemószeroljon.

Esetleg kérdezd meg tőle, hogy addig mit csinálj. Jó eséllyel azt fogja mondani, hogy ott a net, foglald el magad :)

2014. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindig kérdezz rá, hogy van-e munka, hogy lássák, nem csak lusta vagy.


De ha azt mondják, nincs munka, töltsd valamivel hasznosan az idődet. Ez lehet akár nyelvtanulás, olvasás, nem muszáj internetezni.

2014. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mi a fene ***** válasza:

Kérj szakmai anyagot olvasni, okosodsz és jó pontod is lesz.

helyi rendeletre, magyar közlönyre gondolok.

2014. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok mást tanácsolni mint, hogy járj nyitott szemmel és ha esetleg látsz valamit, amiről úgy gondolod, hogy meg tudod csinálni, akkor csináld, persze lehet, hogy eddig is így tettél.

Én amikor nem volt mit tennem, akkor mindig a számítógépen játszottam. Nem látták, hogy mit csinálok, így olyan volt mintha dolgoznék. Persze ha munka volt, akkor azzal foglalkoztam :D

2014. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem leszel letolva :-) Max. a főnököd, hogy több munkát kellene adnia neked. Amúgy én interneteztem, de azt nem ajánlom, mert nem nézik általában jó szemmel. Inkább olvass egy könyvet vagy ilyenkor intézz el egy fontos hívást, esetleg tanulj nyelvet!
2014. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!