Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Előfordult veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult veletek, hogy a munkahelyeteken szexuális zaklatásban volt részetek?

Figyelt kérdés
Azok véleményére és történetére is kiváncsi lennék akinek a környezetében előfordult ilyesmi, a rokonával vagy az ismerősével. Röviden írjátok le, hogy mi lett a "cselekmény" vége. Ha lehet kort és nemet is írjatok, illetve, hogy konkrétan mikor történt.

2012. ápr. 11. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Hogyha lányokat kérdezel akkor miért kérsz tőlük nemet, hátha átoperáltatták már magukat vagy mi?
2012. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Sötét este volt, viharzott, féltem haza menni. A gyárban meleg volt, nem fáztam és dolgoztam, elterelte a figyelmem a viharról, gondoltam reggelre jobb lesz. Oda jött hozzám a targoncás Zoli, ő 63 éves. Beszéltem neki hogy félek aztán eltűnt egy órára. Ezután lefogott engem és megakart erőszakolni, már a ruhám is lennt volt, de megütöttem és elrohantam. Kirúgták, de azóta is félek tőle. Rossz élmény volt.


26/F

2012. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Azok véleményére és történetére is kiváncsi lennék akinek a környezetében előfordult ilyesmi"


Ezért. Az már lehet férfi is!

2012. ápr. 11. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Én gyárban dolgozom, itt vannak mindenféle emberkék, de ezt szó szerint értsed. hát itt elég gykoriak az ilyen zaklatások: igaz nem olyan egetverőek, de némely férfi elöszeretettel taperolja a nőket.
2012. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Egész nap baxogat a főnök.
2012. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi számít szexuális zaklatásnak, de nekem eddig két olyan fönököm volt, aki egyértelműen utalt arra, hogy "bővíthetnénk" a munkaköri leírásom... miután a kérdésekre ugy nem a fönök tetszzése szerint válaszoltam, már nem is kellett nekik a munkaerő 23L
2012. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Egem a buszon taperoltak, mentem haza aztán éreztem, hogy fogdossák a fenekem, tömve volt a busz, elhúzódni sem tudtam, nem is láttam ki volt. Szerencsére farmerben voltam, ha miniszoknyába vagyok, nem tudom mi lett volna.

A másik történet, suliban egy srác vihogott a barátaival és nagyon néztek, aztán odajött és egyszerűen alámnyult. Na ő kapott egy akkora maflást, hogy eleredt az orra vére, azóta is kerül:)

2012. máj. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfelekkel dolgozom, és egy alkalommal mentem az éppen kihalt folyosón vissza az irodámba (egyetlen ügyfél lézengett csak), amikor ez az arcátlan fószer elkapta a karom, és magához rántott, hogy mennyire tetszem neki és csak lihegett rám. Én eltoltam magamtól, és elküldtem melegebb éghajlatra. Azóta is kerülöm nagy ívben, ő meg kocsányon lógatja a szemeit ha találkozunk, de nem nyúlt újra hozzám. Gondolom azt hitte, hogy ellenállhatatlan pasi, örülhet, hogy nem kapott egy jókora pofont.
2012. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

20L

A volt gyakszihelyemen egy étteremben este is ott kellett maradnom mert rendezvény volt! Mikor lezajlott a többi pincérrel elkezdtünk iszogatni,az egyik srác 28 éves kicsit berugott és elkezdett fogdosni!

Nem nagy valami,nem is lett belőle semmi

2012. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Röviden és tömören: tetszetős munkatást "zaklatott", a vége az lett, hogy kikötöztem, és játszottunk egy jó kis szado-mazot. :D

Azóta még többen "zaklatnak". :( :D

2012. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!