Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiúként felvehetek munkahelyre...

Fiúként felvehetek munkahelyre, irodába szandált? És ha igen, oda is csakis zokni nélkül, ugye?

Figyelt kérdés
Nincs dress code nálunk. Nagyon meleg a zárt cipő már nekem is. Vettem egy rendes szandált, elég zárt is, csak a sarkam meg a lábujjaim vannak ki belőle. Felvehetem odabentre időnként?

2014. júl. 27. 14:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nincs erre szabály, akkor biztos. Azért megkérdezhetnéd a főnöködtől, ha nem vagy biztos benne! Ja és nézd meg azt is, hogy más férfi dolgozókon van-e!
2014. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá szabály, akkor igen. Nálunk elég sokan járnak szandálban/papucsban az irodába, és bent vagyunk jópáran, akik azt is levesszük, és inkább mezítláb létezünk bent. Kissé kényelmesebb. :)
2014. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan van légkondi, de ennek ellenére is jönnek be szandálban a pasik. Pedig iroda:)
2014. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

félig off,

A szandált a homokosoknak találták ki!

2014. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4-es, tehát szerinted mindenki, aki szandált hord és hordott, az meleg? Gondolom, ezt arra alapozod, hogy neked nem tetszik. De ezt megmondom bent az irodában, szerintem furán fognak nézni az emberek, hogy ha megtudják, hogy mennyi meleg dolgozik nálunk.
2014. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok!

Szerintem egy pasin a szandál intimitás szempontjából totál gusztustalan.Zoknival pedig egyenesen hányás.Azért gyártják,mert tele van a világ hajnali gyerekekkel,akik megvásárolják,tehát el lehet adni.

Sokszor elnézek ilyen kínai turistákat(Budán pl.),megy vazze,félretaposott szandál,hátizsák,csurog a nyála akkora hycomat,és bámunja a Citadellát pl.

Erről ennyit...

2014. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Intimitás szempontjából? Már hogy mi a tököm van? És azért, mert általad ezek szerint nem szimpi turisták hordanak szandált, ezért más ne tegye? csak mondom, hogy azok a marhák pólót is hordanak, meg szakadt nadrágot is, akkor most az is problémás INTIMITÁS szempontjából?
2014. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

No,a lényeg,hogy szerintem,és még sokak szerint gáz,ciki a szandál viselete,egy zenei számban éneklik is,hogy ciki a szandi...stb.

Az intimitás részét úgysem érted.

De viszont sokan hordják,és imádják a szandit.

Tehát egy irodában simán fel lehet venni.Az nem egy lakatosműhely,ahol munkavédelmi szempontból nem engednék a viseletét.

(csak nem szabad lehajolni semmiért XD)

2014. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"a lényeg,hogy szerintem,és még sokak szerint gáz,ciki a szandál viselete"

Sokak szerint meg egyáltalán nem. Most akkor kinek van igaza.

"egy zenei számban éneklik is,hogy ciki a szandi...stb. "

Hmm, ez szintén meggyőző érvelés. Ha egy számban éneklik, hát akkor azzal nem lehet vitába szállni. :D

"Az intimitás részét úgysem érted. "

Hát nem, de ha elmagyaráznád, talán megérteném, ez tényleg érdekel, hogy itt mire gondoltál.

2014. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Felveheted, de szerintem nagyon ciki
2014. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!