Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te szereted a munkádat?

Te szereted a munkádat?

Figyelt kérdés
Már egy ideje undorodva járok be, le vagyok lassulva, alig bírok figyelni az emberekre...néha úgy érzem megfulladok....Most vagy átlendülök ezen...vagy lehet váltanom kellene?

2014. júl. 29. 13:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó: de jó neked... :)
2014. júl. 29. 14:21
 12/16 anonim ***** válasza:
mindennek a kulcsa a továbbtanulás:) és, hogy megtaláld azt, amivel szeretnél foglalkozni, ami igazán Te vagy:)
2014. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Gyűlölöm, egész nap az órát lesem ,mikor lesz már vége. De jelenleg nincs más és a számlák csak jönnek.
2014. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kevés pénzért be lehet próbálkozni valami fizikai/mezőgazdasági munkakörben. Ahányszor csak olyan periódusom volt, hogy inkább keményen megfogtam a munka végét (akár kénytelen voltam, mert nem volt más, akár én mentem már, hogy csináljak valami valódit is), mindig a legegészségesebb periódusaimat éltem, nem is értem miért... Természetesen vigyáznod kell magadra, és nem cél megszakadni fillérekért, de alapjában véve a kemény meló (főleg a természetben) hamar eláraszt erővel, és helyed lesz a világban, szilárdan állsz a földön. Jó szívvel ajánlom, főleg hogy nem temetnek be pénzzel itt se.
2014. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szeretem vagy sem csinálni kell, mivel nincs jobb, se másabb, több mint való nem is lesz!


Amúgy se a munka szeretete miatt járok be dolgozni, hanem azért mert pénzt kapok érte!

2014. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Burnout.

Igen, váltani kell.

2014. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!