Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrieristának tartod magad?...

Karrieristának tartod magad? Szereted a munkádat? Hétfő reggel is?

Figyelt kérdés
Téged kiteljesít a munkád, szereted csinálni? Szoktad azt érezni,hogy sosem lesz vége a napnak? Vágysz haza?
2013. jún. 10. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a munkám, azonban alkalmanként vágyom a pihenésre. Karrierista vagyok végül is, hiszen a nap legnagyobb részében a munkahelyen vagyok. De nem bánom, mert megfizetnek, és szeretem amit csinálok.
2013. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne normális munkám aminek lenne értelmes célja, érezném azt, hogy én is fontos vagyok, fontos munkát végzek akkor biztos szeretném és örömmel mennék be.

De így leginkább a végét várom, hogy mehessek, főleg egyes részfeladatokat utálok...

A nap egyébként viszonylag gyorsan elmegy mivel rengeteg dolgom van, 2-3 ember helyett melózom leépítés miatt, legalább ennyiben fontos vagyok, hogy én voltam a legjobb aki maradhatott.

Mindez vicces összegért, közszférában, diplomával.

2013. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha persze, hogy szeretem csinálni azt amit csinálok. Napi szinten kétszáz kilométert ingázok, ezt csak úgy lehet csinálni, hogy élvezi azt amit csinál az ember napközben és nem a idő leteltét várja. Persze más dolog felsővezetőként bent lenni a munkahelyen, van szabadság bőven a napi munkában, majdhogynem 80%-ban azt csinálok a melóhelyen amit akarok (persze azért a melóval kapcsolatban) senki nem szól bele mikor érkezem (cserébe azért ha meló van nemegyszer fordult elő, hogy délután öt helyett hajnali kettőkor léptem le), én mondom meg az embereknek, hogy mit csináljanak,én választom ki őket. Szinte már csak koordinálok. Cserébe persze felügyelnem kell, hogy ne legyen fennakadás a termelésben, mert 40 ember munkájával "játszok", Ha én valamit elrontok akkor ennyi ember munkáját, idejét rontom el, tehát felelősség is van bőven...és néha teljesen operatív szintre is lemegyek munkában. Igen ilyenkor már vágyok haza, amikor teljesen egyedül az üzemben éjfél után még mindig raklapot bontok.
2013. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy szeretek a munkahelyemen lenni, mert rendes a főnök, jófejek a kollégák, nem vagyok agyonterhelve, ráadásul csak részmunkaidős vagyok, délben már jöhetek haza. Hétfőn reggel is jól érzem ott magam.
2013. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én rettentően gyűlölöm a munkám, teljesen értelmetlen amit csinálok, ráadásul mindenki olyan komolyan veszi, mintha tényleg lenne valami értelme, nem értem őket. Megy a helyezkedés, szerencsére kaptunk egy új főnököt, aki ezt beszüntette, a nyalizók koppantak egyet legalább. Irodai munka 9-5-ig, néha 7-ig, de sajnos olyan durván megfizetik, hogy esély sincs eljönni. Eléggé 22-es csapdája, idegölő egy helyzet, gyűlölöm, de ez van, még mindig jobb, mintha nem lenne.
2013. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább Neked a fizetés része miatt megéri, nekem az is szopás, de mást nem találok. Igaz, nekem alapvetően hasznos a munkám, csak unalmas kulimunka, a takarítónőt kivéve mindenki felettem áll és dirigál nekem, azt utálom a legjobban ha 5-en betömörülnek és egyszerre mondják nekik mit csináljak, majd ha valamit elfelejtek mindig én vagyok a hibás. Persze az senkit nem érdekel, hogy 2 éve még 3-an ültek az irodámban, most meg egyedül vagyok.
2013. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen maximálisan az vagyok.Szeretem csinálni ha kell itt vagyok 10 órát is mert megfizetnek,informatikus vagyok.

Igaz mellette nincsen magánélet de most ez olyan,hogy a pénz kárpótol mindenért egyre többet keresek egyre jobban képzem magam.

2013. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!