Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit lehet kezdeni...

Szerintetek mit lehet kezdeni egy undok kolléganővel aki a férjemmel dolgozik együtt de mégis engem szekál?

Figyelt kérdés

Egy étteremben dolgoznak együtt es az étterem felett lakunk tehát elkerülhetetlen a találkozás. Nemrég jott ide dolgozni es undorító módon benyalta magát de akár hányszor ő szóba kerül mindig panasz van rá, hogy lusta trehány koszos nő es csak a fejét játssza a főnöknek ami eddig nekik fel sem tűnt. Borzasztóan bánt a dolog mert a férjem dolgos szorgalmas és tisztaságot tart de most már a nő után is takaríthat. Eddig ez csak ezen a szinten zavart de észre vettem hogy egy ideje velem is furán viselkedik ha találkozunk. Szinte fellök ha kozeledik és egyszerűen tiszteletlen velem pedig terhes vagyok. Koszosan hagyja a közös konyhában a tanyerjait es miután szóltam neki all feljebb es beszol h azért sem mossa el . Egyszerűen pofátlan. Direkt csinalja velem. A raszolas után rohant a férjemhez h en beszoltam neki h mossa el a koszos konyhai dolgait.sztem ez pofátlanság. Persze a férjem nekem ordít h ez a munkahelye es hagyjam a nőre. Kérdem én ez szép dolog ,hogy egy terhes kismamaval így viselkedik? Vhol megertem a parom. De bánt nagyon ez az egész. Legszivesebben en tenném helyre a nőt de baba van a hasamban így nem idegesithetem magam.

Mit csináljak?



2014. aug. 11. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg - de úgy igazán - és próbálj meg nem foglalkozni vele. Tudom, ez nem épp a legjobb technika, de egy babával a hasamban én biztos próbálnám elkerülni a fölösleges vitákat. Ez a nő meg amúgysem tűnik értelmes vitapartnernek, vagyis kisebb csoda kéne, hogy ez a helyzet jól rendeződjön.

És értem, hogy sajnálod a párodat, de most bízz benne, felnőtt férfi, nem kell félteni.

2014. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elváltatok már?
2023. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
béküljetek ki,mondjatok vagy válj el
nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!