Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van többet, engem hív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van többet, engem hív fel esténként, engem (is) csókol, mégis vele van együtt. Miért?

Figyelt kérdés
Velem, nálam jobban szeret lenni, mint a pasijánál. Kapott tőlem ékszert, amit még a párja kéréséért sem hajlandó levenni. Ha velem van, nem foglalkozik mással, ha a párjával van, nekem ír. Velem jobban szeret lenni, többet is vagyunk együtt. Fogalmam sincs, miért nem dobja.
2014. júl. 20. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasiját csalja, téged is fog, ha esetleg dobná miattad, amire viszont kevés esély van ezek alapján. Keress mást.
2014. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

közre játszhat ebben sok minden.

mióta vannak együtt? téged mióta ismer?

ha gondolod írj privit és segítek:)

2014. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 2 éve ismerem, 3 hónapja vannak együtt. Eddig csak barátok voltunk, úgy 2 hónapja kezdődött nálunk a sok együttlét, egymásnál alvás, stb...
2014. júl. 20. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaaj, ez nekem ribiszagú.
2014. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vágjátok partiba... Könnyen lehet, hogy azt akarja. Ki ne hagyd a lehetőséget!
2014. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lány vagy érdekből van a másikkal, vagy poliamori. Ha az utóbbi, az rendben van, amennyiben ezt mindenki elfogadja.
2014. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a második! Vigyázzz....
2015. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!