Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti már hallotatok olyanról...

Ti már hallotatok olyanról hogy próbanapért x összegű kaukciót kell fizetni? Ilyen megtehet az üzletvezető? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
Azért is kérdezem, mert ma voltam egy autómosóba álláshirdetésre jelentkezni, és ott azt mondta az üzletvezető hogy 30ezer forint a kaukció. Szóval ezt az egészet nem értem

2014. aug. 18. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom ha megkarcolsz egy autot akkor abbol fizetik a fenyezest, masreszt sakkban akarnak tartani, mrt gondolom annyira szar a melo h mindenki menekul onnan
2014. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ez már mindennek a teteje... Nem elég, hogy a próbanapokért szinte senki nem akar fizetni, de most már te fizessél azért, hogy próbanapra mehess? Mi van már itt?
2014. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kamu pénzlehúzás.

semmilyen munkáért nem szabad fizetni.

az elsőnek igaza van.

2014. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még hétfő délután irtam nekik egy emailt hogy mire vonatkozik a 30ezres kaukció, eltelt 1 nap, és még mindig nem válaszoltak.
2014. aug. 20. 03:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem is fognak, mert van 6 másik szerencsés, aki gondolkodás nélkül kifizeti
2014. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!