Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mitévő legyek ebben a...

Most mitévő legyek ebben a patt helyzetben?

Figyelt kérdés

A sztori annyi, hogy 2 hete csütörtökön elküldtem az önéletrajzomat egy cégnek és rá negyed órával fel is hívtak hogy reggel 8-ra jöjjek és megbeszéljük a részleteket. Úgy is volt és utána próbamunkára beállítottak 2 napra és zsebbe kaptam a fizut 2 nap után. Aztán mondta a góré, figyeljem a telefonomat mert szólni fog mikor jöjjek legközelebb.

1 HÉTIG SEMMI NEM TÖRTÉNT.

És akkor hívtam (azaz múlthét csütörtökön) a főnököt, hogy most mi a helyzet és azt mondta nincsen semmi baj, majd szólni fog nyugodjak meg mert másnap lesz eligazítás a csoportunknak és írja a létszámot.

Egyáltalán nem szólt azóta...

Most mi legyen?

Üljek tétlenül és várjam a sült galambot, hogy felvegyenek ide és véglelesítsenek vagy hagyjam a francba mert kamu?

Miért nem mondta akkor amikor hívtam, hogy ennyi volt?

A kollégákkal elbeszélgettem azt mondták mindannyian így kezdték, kivéve a régebbi dolgozókat.


Aki tapasztalt ilyen téren annak a válaszának örülnék. Köszönöm!



2013. okt. 1. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon komolytalannak tűnik. Én a helyedben nem üldögélnék, keresnék tovább munkát. Ha találsz és közben hívnak is erről a munkahelyről, legalább van választási lehetőséged.
2013. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az korrekt volt hogy kifizette a 2 napodat zsebből.

Hát holnap hívd fel és kérdezd meg mikor mehetsz dolgozni? És hogy most akkor fel vagy véve??

2013. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!