Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jo valasztas lenne? ( tobbi...

Jo valasztas lenne? ( tobbi lent )

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyem egy varoda ahol tuzom az anyagokat es mar ott dolgozom 1 eve .. voltak kialakulva konfliktusok ,hogy levagok az anyagokbol , bar tudtom szerint szoltam mindig es kihasznalnak egyszer-egyszer. Sokszor nagyon ideges vagyok es nincs kedvem mikor mar valaki megszolit hogy ez nem jo , az nem jo. Egy csaladtag vitt oda melozni es annak mind szoltak rollam , es veszekedes alakult ki . Most pedig adodott egy ajanlat hogy menjek mashova dolgozni egy uzletbe es kozelebb is lenne .. szerintetek megszoknam az uzletbe , mert meg nem dolgoztam . kozuletek ki dolgozik uzletbe es menyi ido alatt szokta meg a dolgokat? anyi hogy egy reszbol szeretnem mert a program is eleg jo , ehhez a munkahelyemmel kapcsolatban egesz estig melozok es szombaton is kell menni , viszont a masiknal egy nap dolgozol nappal , masnap ejjel es ket nap szabad lenne !! Koszonom velemenyeteket !!

2014. aug. 22. 18:47
 1/2 A kérdező kommentje:
valaki kerem valaszoljon !!
2014. aug. 23. 08:00
 2/2 anonim ***** válasza:
anyukám is varrodában dolgozott,de nagyon nem szeretett ott dolgozni. kevés pénz sok munka. ő amúgy is varrónő. most inkább takarit lakásokat.huhh,hát sztem nagyon vállald el azt a munkát.még ha nem is fizet annyit az egészséged többet ér! a stressz,meg minden ne hagyd h tönkretegyen.ha kis üzletről van szó,az jó.én voltam kis coopban gyakorlaton.nem annyira rossz mint a varroda. :)
2014. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!