Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az ilyen?

Figyelt kérdés
Két hete vagyok táppénzen, munkahelyi baleset miatt, persze otthoninak jelentettem be a főnököm 'kedvéért'. A főnököm FIA aki csak kollégám, írogat egy társasági oldalon olyanokat, mint pl biztos kiszűrtem és nem láthatja miket osztok meg. Egy tetszikeléssel indult az egész huzavona, és elkezdett velem veszekedni üzenetekbe. Ilyen esetekbe mit tudok tenni? Szólok főnökségnek, nem érdeklik majd úgyse. Esetleg táppénzalatti zaklatásként jelenthetem valahol? Ha igen hol tehetem meg?
2014. aug. 29. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ne válaszolj neki vagy tiltsd le, és kész. Kit érdekel, hogy kolléga?


De egyébként az Neked mínusz pénz, ha otthoninak jelentetted be, mert akkor nem 100%-os pénzt kapsz, hanem csak 70%-osat (ha jól tudom 70). Nekem is volt munkahelyi balesetem, kérték, hogy ne kelljen már jegyzőkönyvet felvenni, mert "az olyan strapás, meg plusz munka, bla-bla-bla", de sz.rtam rájuk. Csesszék meg, nem vagyok a pénztárcám ellensége.

2014. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!