Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóban jeleztem, hogy szeretné...

Szóban jeleztem, hogy szeretnék elmenni a munkahelyemről tegnap. Ma meghirdették az állást. Főnökkel még semmit nem beszéltünk. Semmi papír nincs még a szándékomról. Időt húznak, vagy miért nem beszélnek velem? Van okom aggódni emiatt?

Figyelt kérdés
Jövő hétre már megírták a beosztásom, de én már nem akarok többet ide bejönni, táppénzre fogok menni ha minden kötél szakad. Csak szeretném magam mögött tudni ezt a helyet, de nincs tapasztalatom, hogy ilyenkor mi a franc van, ha nem is beszél velem a főnök. Ha látom megkérdezem, hogy most mivan de nem értem miért húzza az időt vagy milyen céllal.
2014. aug. 29. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellene beadni a felmondást,nem?Lehet azt várják.
2014. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én egyrészt beszélni szeretnék velük, hogy mivan, meg nem feltétlen felmondani akarok hanem közös megegyezés vagy valami. Jövő heti beosztásom ráadásul látszik, hogy szopatós... E héten is 60 órát vagyok. Hülyének néznek ezek. Táppénzes dolgot meg még nem tudom hogyan kéne megjátszani, nincs tapasztalatom ebben sem...
2014. aug. 29. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

A munkaszerződésbe van benne, hogy felmondás után meddig kell még dolgoznod.

Annyira kibirhatatlan a munka? Van másik állásod?


Miért nem beszélsz a főnököddel, nehogy már pletykákból kelljen megtudnia távozásod.

2014. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

00:59

bocsi, de eléggé félreértelmezted amit írtam.

1. a legelső mondatban ott van, hogy szóban jeleztem már, hogy elmegyek. ha nem tudnák, hogy elmegyek akkor nem hirdették volna meg az állást amúgy...

2. nem felmondani akarok, hanem közösen megegyezni, de már sikerült a főnököt megkérni, hogy ugyan tiszteljen már meg a figyelmével valamikor. holnap beszélünk.

3. nemtom hogy jön ide, hogy mennyire kibírhatatlan a meló és hogy van-e másik állás.

4. ha nem tűnt volna fel én akarok vele beszélni, ő nem akart, illetve teljesen leszarta annak hírét, hogy elmegyek.

2014. aug. 30. 02:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg korrektül sikerül megegyezni, de ha mégsem, akkor abban a pillanatban mondj fel! Lehetőleg találj bizonyítható indoklást egy rendkívülire, de ha nincs, az se baj, csak el kell töltened még egy kis időt ott...
2014. aug. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!