Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon fog kelleni menjek?

Vajon fog kelleni menjek?

Figyelt kérdés
voltam egy interjun es azt mondtak 2het mulva megmondja pontosan ,kerdeztek miert szeretnek odamenni ,meg mijennek latom...

2014. szept. 1. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogalmazásoddal és a helyesírásoddal van egy kis gond. Ha ott is így fogalmaztál biztos nem fognak visszahívni.. Nem bántásnak szánom csak sok olyan embert ismerek aki kedves, de a fogalmazása lerontja az összképet. Szerintem válogatnak, ha 2 hét múlva mondanak eredményt és ez rád nézve rossz.
2014. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akartam hoszasan irni...
2014. szept. 1. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni a szöveget. Mi az, hogy "Vajon fog kelleni menjek?"
2014. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dolgozni
2014. szept. 1. 20:09
 5/5 A kérdező kommentje:
amit kerdett arra valaszoltam. mondtam hogy messze van ez a munkahelyem meg nincs szabad idom . akkor kerdezte hogy ugy gondolom hogy csak egy uzlet van ott? es mondtam hogy nem , hanem az ember meg feltorli a foldet, megnezi a polcokon az arut ha nincs ugy munkaja es akkor integetett a fejevel (mintha igen lett volna a valasza ) . es a vegen mondta 2 het mulva hiv es csak egyszer fog hivni , megmondja a valaszt. szerintetek kell menjek majd oda dolgozni? annyit lattam hogy szigoru egy kicsit !
2014. szept. 2. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!