Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minek dolgozni?

Minek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ki volt az a barom aki ezt kitalálta? Nagyon unatkozhatott...
2014. szept. 1. 19:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én bérgyilkos vagyok nap mint nap meg bìtàst kapok,hogy kit öljek meg mostanàban rendõrökre vadàszom de ezt csak hobbiból jah a sajtóban ezt ne keressétek az ijet titkolja a rendsegg
2014. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni sajnos muszáj. És a muszáj,az nagy úr! Képzeld kedves kérdező,ha senki nem dolgozna,mert valójában senki sem szeret,de képzeld csak el,hogy mi lenne. Az emberiség kipusztulna előbb-vagy utóbb. Megmondom őszintén én sem szeretek dolgozni,és Én is szívesebben mulatnék,csajoznék,kirándulnék,ennék innák,buliznák,berúgnák,Stb...De ezzel szinte az emberek 98,9% a így van. Akárcsak iskolába sem szeret járni egy gyerek sem,mégis muszáj.Ha senki nem dolgozna,vagy csak nagyon kevesen,össze omlana az emberi civilizált társadalmi rendszer,és kihalás lenne. Amint ha pénzed van,fektess vállalkozásba,vagy keres valami otthon elvégezhető szellemi munkát. Vagy menj el a RTL Klubba Statisztának. Ott csak tapsolni,és huhogni,és jó sokat ülni kell. Olyan 12-órát egy nap,3000-ért naponta.
2014. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
0%

Aztak*rv@ itt látszik mennyi unatkozó, unalmas, élet nélküli átlag ember van a világon akik meghalnának munka nélkül az unalomba 😂😂 totálisan egyet értek a kérdezővel, ha soha nem kéne dolgoznom, akkor is 150 évig le tudnám magam foglalni, eszemben sincs dolgozni, egyetlen extra igényem a terepjáró, amugy a pénz engem sem motival, a kihivast, feljebb lépést, felelősséget rühellem mint a sz@rt, nincs rájuk szükségem, mindig több szabadságot vettem igénybe mint az alapszabadság, és totál kivagyok attól hogy magyarorszagon nincs lehetőség rugalmasság a munkában, csak a klasszikus 8 óra(5nap melo 2 nap szunet), vagy még ennél is borzasztóbb 12 órák vannak, amiből meg se lehet élni, bezzeg külföldön, de alkalmi munkaból én tudnám fedezni a szükséges ellátásom, magyarba meg éhen döglesz a 8 óra melóval is ha egyedül kell boldogulnod, szánalmas, gyűlölöm a munkát, meg a bejárást...

A másik meg egyik válasz adó írta hogy nem fogsz normális (unalmas, atlagos) párt találni, kurvára nem egy a fogalmunk a "normalis" szót illetően 😂😃

2021. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!