Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő után minden megváltozik?

Próbaidő után minden megváltozik?

Figyelt kérdés
Most már több munkahelyemen éreztem úgy, hogy a próbaidő letelte után hirtelen igencsak negatív irányban változnak a dolgok, gyakorlatilag napra pontosan. Hirtelen már nem olyan jó, amit csinálsz, a legapróbb dolgokba is belekötnek, eddig használták a légyszíves szócskát, most pedig ha nem úgy csinálsz valamit, akkor inkább megaláznak. Rohamosan megnövekszik a munkahelyen benntöltött túlórák száma, most már minden feladatot rádbíznak, míg a jól benyalt kolléga addig lazsál, az eddig bájosan kedves kollégák hirtelen szörnyeteggé változnak stb. Érdekelne, hogy más is éreztem már így, milyen tapasztalatai vannak.

2014. szept. 8. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint próbaidő alatt sem használják a "légyszíves" varázsigét, ugyanúgy leugatnak és megaláznak. Bár én ezt csak a feljebbvalóktól kaptam meg mindig, kollegáktól nem.

A főnököt meg igyekszem mindig elkerülni, csak akkor szívok vele egy levegőt, ha nagyon muszáj.

2014. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért azt hozzátenném, hogy én elvégzem a munkám rendesen, nem úgy, mint a "kiskedvencek", akiknek a 10 perces cigiszünet rendszerint 20-25 percig tart, az állványt támasztják egész munkaidőben, hogy "el ne boruljon", ótvarul káromkodnak és visítoznak az üzlet közepén úgy, hogy ÉN szégyellem magam...


Első voltam.

2014. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásodat, bár én inkább olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik ugyanúgy éreznek, mint én. Az első időkben minden szép és jó, aztán jön a fekete leves. Szinte az összes munkahelyemen ez volt, és tényleg radikális a változás. Érdekes, hogy amíg a próbaidőm tart, addig úgy érzem, tényleg szeretek ott dolgozni, és nem is vagyok tök hülye a dolgokhoz, aztán amint letellik a próbaidő, már gyomorideggel megyek, és úgy várom a munkaidő leteltét, mint a Messiás eljövetelét. Pedig inkább fordítva kéne lennie, hiszen az elején minden és mindenki új, teljesen "más életet" kezd az ember, folyton bizonyítania kell, de én mégsem így érzek, hanem pont fordítva.
2014. szept. 8. 18:30
 4/4 anonim válasza:
Ezt el kell mondanom volt egy meló helyem ahol én mutattam meg a kis csajnak hogy mit kell figyelni minőség ellenőrzés során nem telt bele 1 hét és én voltam az első akit lecseszett NA mid1 én pl jól pofikán vigyorogtam
2014. szept. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!