Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetem mellé milyen munkát...

Egyetem mellé milyen munkát kéne keresnem?

Figyelt kérdés

Úgy alakult az órarendem, hogy egy egész és egy fél hétköznap teljesen szabad vagyok.

(Gazdálkodás és menedzsmentet tanulok)

Milyen típusú álláshirdetéseket kéne böngésznem szerintetek? Gyakornokit, aminél fel van tüntetve, hogy "folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok" vagy inkább részmunkaidő kategóriában keresgéljek olyat, amihez megfelelők a kvalitásaim?

Tovább mit jelent pontosan az álláshirdetésben ha ez van feltüntetve: "rész- vagy teljes munkaidõben, (4-6-8 órában) történõ munkavégzés" Ez a 4-6-8 óra napi vagy heti szinten értendő?

Mindennemű információt, segítséget köszönök!



2014. szept. 14. 23:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam a diákmunkát, mint esetleges opciót.
2014. szept. 14. 23:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, de nekem sajnos csak 1 szabadnapom van.
2014. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jobban végig gondolva nekem is igazából egy teljes nap, a másik leginkább csak negyednek mondható inkább.
2014. szept. 14. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Diákmunkát keress, ma már nem csak szórólapozni lehet és még ott állnak legrugalmasabban hozzád, vagy gyakornokit. Bár megjegyzem, hogy a legtöbb hirdetésben azt fogod látni, hogy minimum heti 20-40 óra, amit nem tudom milyen tanulmányok mellett lehet tartani, de biztos van olyan is...

Még gyakornokit is kereshetsz, elsősorban az a kérdés, hogy ki tud igazodni a tanulmányaidhoz és még fizetni is ezért...

A 4-6-8 óra napi szintre értődő, a teljes munkaidős állás heti 40 óra...

2014. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gazdmen mellé sokan még teljes állást is bevállalnak. 1 napra elég nehezen fogsz szakmai melót találni a szürke magyar valóságban. Otthon nem bevett szokás a heti 8 órás gyakornok, mint pl. itt Frankfurtban. Szerintem vagy szakmában önkénteskedhetsz, képezheted magad, vagy ha kell a pénz akkor pedig elmész diákmelóban lószart lapátolni.
2014. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4-6-8 óra az a NAPI munkavégzést jelenti, ezt kicsit gáz nem tudni, na mindegy. Az a 1,5 szabadnap meg igazából semmi, hasznosabb lenne tanulásra fordítanod. 1-1 napra maximum talán szórólapozni vesznek fel, más enne, ha pl tudnád, hogy egész héten szabad vagy 8-tól 12-ig vagy egyik nap reggel, másik nap este van szabad 4 órád.
2014. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pest,Szeged,Nyíregyháza: Telekomnál jól fizetnek
2014. szept. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz így munkát találni. Én is szerettem volna egyetem mellett, de lehetetlen volt.

Tiszta ellentmondást tartalmaznak a diákmunkás hirdetések. Pl. feltétel, hogy aktív hallgató jogviszonya legyen, és érjen rá napi minimum 4 órát. Nah már most, aki rendesen bejár az óráira, annak nincs napi ennyi szabadideje... (és gondolj bele, hogy vizsgaidőszakban is be kell menni dolgozni, meg ZH előtt sem vehetsz ki szabit...) Aki meg nem jár be az órákra, helyette dolgozik teljes munkaidőben, az szerintem hagyja is ott az egyetemet...

2014. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!