Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj az, ha elmondom a...

Miért baj az, ha elmondom a véleményemet? Miért kell megsértődni?

Figyelt kérdés

Tanárnőm írt ki ma egy posztot facebookon:


na szóval... Nem is tudom, hol kezdjem a mondanivalómat... Ma reggel XY tanár úr (aki egyébként sosem szokott panaszkodni!) egy kicsit kiborult, mert reggel 2 ember ült az óráján. Na már most, ha délelőtt vannak az órák az sem jó, ha délután az sem... akkor álljunk már át éjszakai oktatásra???? Ne égessenek már emberek!!! Angolon is 2 ember volt égen földön!!! Arról nem is beszélve, hogy ma E névnap van és semmit sem vettek neki. El is ment A + persze D venni ajándékot! + A gyakorlati papírokat sem hozzák + a 2 L-nek a bizonyítvány is hiányzik + Sz&L még a beiratkozási díjjal is lógnak! Én nem akarok fenyegetőzni, de ennek nem lesz jó vége!!! Még csak a 2. hét van!!!! Szedjék össze magukat, mi megértőek vagyunk, de vannak bizonyos határok, amiket illik és be is kellene tartani!!!

Üdv,

oszifő


Az a helyzet, hogy ez tavaly is így ment. Én kommenteltem ehhez a poszthoz és leírtam, hogy teljesen egyetértek a tanárnővel, de lenne egy feltevésem: ugye nekünk kéne angol könyvet venni, ami nem egy nagy összeg, de kérdem én: minek? Minek, mikor a fentiekből is látszik, hogy alig jár valaki órára? Nekem még megvan a tavalyi könyvem is, semmi nincs beleírva, ki sem nyitottam, mert időközben átkerültem egy másik csoportba. Tanárnő azt mondta, hogy sértő ránézve a feltételezés, hogy úgy sem tanít semmit. Én nem mondtam ilyet. Ő tanított. Azt nem tudom, hogy az angolt hogy tanítja én az előző angol tanárom alapján tudok véleményt mondani, aki egy csupa szív ember, de semmit sem tanultunk nála, mert mindig azt mondta, hogy 2 meg 5 embernek felesleges. Néha fénymásolt egy-két oldalt...Tudnám mire költeni azt a minimális összeget, nekem minden diákmunka pénzem be van osztva erre-arra. És barátnőm szülinapja nekem fontosabb, mint egy angol könyv, amiből nem is fogunk tanulni 2 embernek minek alapon. Én nem mondtam, hogy tanárnő nem tanít, vagy a többiek. Nincs kinek tanítani. Azután ott van még az osztálypénz is, ami a vizsgadíjra kell - hogy könnyebb legyen -, de közbe meg elköltjük névnapi/szülinapi ajándékokra. Van értelme? Akkor én inkább itthon félreteszem magamnak és majd egybe beviszem...Kiborít ez az osztály, tavaly tűrtem - volt olyan, hogy 9ig egyedül ültem csupa szív tanárommal -, most elmondtam a véleményemet. Persze egyik osztálytársam rögtön leugatott. Azért szerintem valahol jogos nem, válaszolók? Nem hiszem el, hogy mindenki éjjel-nappal dolgozik és nem ér rá bejönni...


A konkrét mondanivalóm a következő: minek egy ilyen osztálynak bárminemű kiadás? Azért, hogy az órák háromnegyede a panaszokkal menjen el és megint ne tanuljunk? Meg szerintem aki akar majd vizsgázni, az úgyis előteremti rá a pénzt...Felesleges osztálypénz címszó alatt gyűjtögetni, azután elverni csokorra meg édességre.


Okjs képzés


2014. szept. 16. 20:55
 1/3 viktorvarga ***** válasza:
2014. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tök igazad van

névnap/szülinapi osztálypénz? az durva, még alsóban okés, de utána szerintem hülyeség az egész. nem így kéne közösséget kovácsolni, lehetne azt ingyen is.

az angoloktatás nekem is minden egyes évben el volt b*va, pedig annak az egynek lett is volna értelme..


okj első évében velünk is megvetette 4k-ért a német könyvet, perceken keresztül dicsérgette, aztán szinte sosem használtuk.

2 embernek meg azért tanítson, hogy megmaradjon a munkája. ha nem hajlandó tanítani, beszélj vele, vagy szólj az igazgatónak.

2014. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak most ofi haragszik rám meg azt is mondta, hogy nem kéne kommentálni...ha őneki lehet egy véleménye, nekem miért nem? nem általánosítottam egyetlen tanárra sem a mondandómat, de az tény és való, hogy tavaly angolon zenefelismerőst játszottunk vagy filmet néztünk...és nem ő tanította, így egy rossz szót sem mondtam róla
2014. szept. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!