Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyűlölöm a munkámat! Mit tegyek?

Gyűlölöm a munkámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap, a nap majdcsak 24 órájában gyomoridegem van és állandóan a munkahelyemre gondolok. Sík ideg vagyok egyfolytában. Remeg a kezem, mindig levert vagyok. Éjszaka nem alszom, mert akkor is az a szemét munkahelyem jár a fejemben.

Ma szabin vagyok, de már a hétfő jár a fejemben, hogy mindjárt itt van. Kész pokol az életem emiatt. Nem tudok nevetni, semmi életkedvet nem tudok sugározni a külvilágnak.

A társadalom külső rétegén élő emberek, hogyan csinálják, hogy nem idegeskednek semmi, a munkahelyen meg pláne nem?!

Amúgy lehet csak panaszkodni szerettem volna, meg hátha jár valaki hasonló cipőben.

Váltani nem tudok, itt keleten örül az ember, ha reggel van hová menni dolgozni, na de ha tök depresszív állapotba kerültem miatta, akkor baromira megéri.....


2014. szept. 19. 09:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
Még ha csak 28 fok lenne... Gondolom te is építőiparba nyomod. Én is tudom milyen az nyugi. Nem vagy egyedül sorstárs 😊
2021. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De régi kérdés. Mi a helyzet azóta veletek ?
2023. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
minden munkának megvan a neheze az árnyoldalaival együtt.Én most jöttem el egy új munkahelyre ..annyira újnak és jónak tűnt minden míg meg nem tapasztaltam a saját bőrömön. 1 miunkanap után beteget kellett jelentenem ,mert 8 óra munkában nem csinálsz mást csak egy feladatot ugyanazokkal a mozdulatokkal és hát kikészült a kezem. Be van dagadva .teljesen olyan mintha egy zúzódásom vag ytörésem lenne .hasoló fájdalmakkal. hozzá teszem nem vagyok egy gyenge ember. Jólenne amúg ytudni hogy végül hogy alakult az életed. váltottál -e azót avagy sikerült beleszoknod a szrba és mai napig annál a cégnél dolgozol?
2023. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!